reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Jaki koszt takiego pakietu?
Jak firma gwarantuje prywatną opiekę medyczną, to jest dużo taniej, niż jakby sobie normalnie kupić taki pakiet. My mamy z pracy męża medicover i on nie płaci nic, a za mnie 50 zł miesięcznie. Mam tam wizyty u wszystkich specjalistów, badania, nawet prenatalne w ciąży. U innego pracodawcy mial luxmed tak jak Karanga i też nas to tyle kosztowało.
 
Mnie już przestaky tak boleć jak na początku, teraz są tkliwe ale już tak nie bolą, natomiast czuje mocno jajniki i cały czas mnie coś drapie i ciągnie
To samo aż mnie to nie pokoi wczoraj pisałam właśnie dziewczyna czy to normalne takie kłucie jak na okres dziwne uczucie i koło pępka czuje tez kłucie
 
Mnie już przestaky tak boleć jak na początku, teraz są tkliwe ale już tak nie bolą, natomiast czuje mocno jajniki i cały czas mnie coś drapie i ciągnie
Ja tak samo. :) duzo żył mi sie pojawiło... I wydaje mi sie ze pojawia sie pasek na brzuchu. Ale piersi zdecydowanie mniej.. PrY dotyku i ugniataniu jedynie
 
Mialam dzis okropna noc, tak strasznie mnie glowa bolala i boli do tej pory, ale w nocy to bylo cos nie do wytrzymania. Wzielam Paracetamol i masc z mentolem, ale sie krecilam na lozku chyba dwie godziny, nie moglam sobie miejsca znalezc 😢😢😢 U nas wczoraj byla okropna pogoda, zimno i lalo, a dzis slonce swieci, mysle ze to przez ta zmiane pogody .

Do tego moja corka sobie wymyslila, ze zrobi camping w pokoju, rozlozyla sobie tipi i tam spala, tylko ze ubrala sobie koszulke do spania i zapomniala majtek, a ze sie wiercila, to co poszlam ja sprawdzic to koc lezal obok i spala z tylkiem na wierzchu 🤦🏻‍♀️ a jeszcze co chwile gada przez sen i to komicznie wygladalo 😂

Mój pies lat 5- maltanczyk.. szczeka na wszystkich kto przychodzi.. szczeka jak ktoś puka, zadzwoni dzwonek nawet w tv :D albo jak np ja coś robie I pukne to już leci do drzwi.
Wlasnie zadziwia mnie to, ze tu w Barcelonie chyba 90% ludzi ma w domu psy, a w ogole ich nie slychac, ani przez sciany, ani na ulicy, tu psy w ogole nie szczekaja.

Mysle o tym, zeby kupic ten dedektor tetna plodu, taki
IMG_20200515_113539.jpg

Milego dnia dziewczyny i witam nowe mamusie 😊
 
Ja dostałam od prywatnego gin.liste badań labo.do zrobienia dziś dzwoniłam do rodzinnego i wystawił mi na te badania skierowanie i powiedział, że mogę spokojnie za każdym razem poprosić o wypisanie skierowania u niego na nfz. Zawsze jakiś hajs do przodu :) A jak u was, płacicie za badania?

Ja mam w pracy pakiet premium w Enel-medzie ale prenatalne z testem Papp-a robię w przychodni przyszpitalnej bo szkoda mi wydawać ponad 520 zł. Musiałam tylko wydobyć skierowanie od lekarza i już w najbliższy poniedziałek mam wyznaczony termin wizyty. Zdziwiłam się co tak szybko ale pani w rejestracji stwierdziła, że mają zasadę, że to ich lekarz określa wiek ciąży, nie wierzą na słowo.

I jeszcze prytanie z prośbą o pomoc techniczną ... dziewczyny jak ustawić tu na forum, na dole pasek z wiekiem ciąży?
 
reklama
Ja tak samo. :) duzo żył mi sie pojawiło... I wydaje mi sie ze pojawia sie pasek na brzuchu. Ale piersi zdecydowanie mniej.. PrY dotyku i ugniataniu jedynie
U mnie to samo zyl pelno i wlasnie wczoraj zauwazylam ze zaczyna delikatnie ciemniec mi kresa i w ogole zauwazylam ze w jej miejscu pojawily sie wloski 😳😳😳 piersi prawie wcale mnie nie bola, czasem zabolą i przestaja
 
Do góry