reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

ja też mam skierowanie na komplet badań ale w związku z tym, że wyczytałam w poradach, że powinnam być na czczo od 18 🤯 nie jestem w stanie dotrzeć na badania bo ciągle podjadam 😂

Ja tez tak przekladalam te badania ale głównie dlatego, ze od poniedziałku znowu mogę zrobić tsh po zwiększonej dawcę (bo miałam odczekać 4 tygodnie) a nie chciało mi się dwa razy chodzić na badania. To sobie tak wykalkulowałam, ze skoro wizyta dopiero w piątek to akurat wszystkie wyniki będę miała na świeżo.
 
reklama
ja też mam skierowanie na komplet badań ale w związku z tym, że wyczytałam w poradach, że powinnam być na czczo od 18 🤯 nie jestem w stanie dotrzeć na badania bo ciągle podjadam 😂
Jezu 😱😱😱 jak żyć i tyle nie jeść ja przez dzień muszę coś przekąsić co 3 godziny bo inaczej jest bardzo źle... Mdłości zawroty głowy a jak zjem już na takiego głodniaka to od razu wymiotuję... Jak rano się budzę to od razu musze zjeść choćby banana ale muszę.
A jak idę na badania to wchodzę bez kolejki, nie wytrzymam na czczo żeby czekać, raz czekałam bo nikt nie chciał mnie przepuścić ( u nas obecnie się czeka na zewnątrz w kolejce) było już dość ciepło i po prostu zasłabłam, dopiero wtedy się szum zrobił jak mówię że jestem w ciąży i nikt mnie przepuścić nie chciał...
 
Ostatnia edycja:
Ja dostałam od prywatnego gin.liste badań labo.do zrobienia dziś dzwoniłam do rodzinnego i wystawił mi na te badania skierowanie i powiedział, że mogę spokojnie za każdym razem poprosić o wypisanie skierowania u niego na nfz. Zawsze jakiś hajs do przodu :) A jak u was, płacicie za badania?
 
Ja dostałam od prywatnego gin.liste badań labo.do zrobienia dziś dzwoniłam do rodzinnego i wystawił mi na te badania skierowanie i powiedział, że mogę spokojnie za każdym razem poprosić o wypisanie skierowania u niego na nfz. Zawsze jakiś hajs do przodu :) A jak u was, płacicie za badania?
Ja mam pakiet w LuxMedzie i wszystko w cenie (wizyty, badania, USG). Specjalnie uruchomiony na czas ciąży bo się opłaca (tak samo zrobiłam w poprzednich ciążach), podpielam się do pracodawcy męża i u niego mam wykupiony pakiet jako małżonek pracownika (wychodzi taniej niż wykupienie pakietu "z ulicy"). Wizyty od ręki, dobrzy specjaliści (co prawda są wyjątki, ale potwierdzają regułę), bez stresu. Teraz nawet taki "luksus psychiczny" że jedna placówka cała przeznaczona tylko dla ciężarnych i nikt inny tam nie wchodzi.
 
Ja dostałam od prywatnego gin.liste badań labo.do zrobienia dziś dzwoniłam do rodzinnego i wystawił mi na te badania skierowanie i powiedział, że mogę spokojnie za każdym razem poprosić o wypisanie skierowania u niego na nfz. Zawsze jakiś hajs do przodu :) A jak u was, płacicie za badania?
Ja robie w luxmedzie w ramach pakietu ;)

tylko prenatalne będę miała pełnopłatne i poza luxmedem.
 
Jaki koszt takiego pakietu?
Ja mam pakiet w LuxMedzie i wszystko w cenie (wizyty, badania, USG). Specjalnie uruchomiony na czas ciąży bo się opłaca (tak samo zrobiłam w poprzednich ciążach), podpielam się do pracodawcy męża i u niego mam wykupiony pakiet jako małżonek pracownika (wychodzi taniej niż wykupienie pakietu "z ulicy"). Wizyty od ręki, dobrzy specjaliści (co prawda są wyjątki, ale potwierdzają regułę), bez stresu. Teraz nawet taki "luksus psychiczny" że jedna placówka cała przeznaczona tylko dla ciężarnych i nikt inny tam nie wchodzi.
 
reklama
Do góry