reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Swoja drogą zaraz powieszę za jaja męża... Mamy szczeniaka 7 miesięcy i szczeka na psy inne, wiadomo jak to pies.. I ten puszcza na YT jej filmik ze szczekającym psem i ona teraz od pol godziny szczeka i szuka psa po calym domu zeby nas obronić 😂😂

Faceci to jednak duze dzieci...
Sprobuj pograc na flecie w domu jak masz. Moja zaczyna wyc 🤣🤣🤣 tak sobie czasem koncertujemy. Ogolnie ona wiecej w swoim zyciu wyje jak szczeka.
 
reklama
Dokaldnie mamy tak samo.. Na nas tez czasem szczeka.. Dopiero jak sie odezwiemy to przestaje.. Jakby slepa byla 😂😂

O to to. Moja też na nas I też "jakby" ślepa hahaha

Właśnie najmlodsza córcia wstala. Chłopaki chyba jeszcze śpią, muszę ich budzić bo szkoła ;) druga córcia poszła do salonu bajki oglądać
 
Dziewczyny od jakiegoś tygodnia juz nie budzę się na siku w nocy i nie oddaje tak często moczu. Czy to normalne ? Wy też już tak nie odwiedzacie Wc co chwilę ? Fakt że przez mdłości mniej pije napojów, ale nie wiem czy to jest ok.
Ja chodze po 2 razy jakos w nocy ale dzis np bylam 1. Zalezy w sumie. Czasem i 3 razy wstaje. Staram sie nie pic na noc za bardzo bo bym chodzila jeszcze drugie tyle.
 
Ja po biochemicznej i raz gadalam z taką babą takich bredni mi nawciskała ze siedzialam i wyłam, pozbierac sie nie moglam bo w 9 dniu po owulacji moja beta byla 19 i ta baba napisala mi ze ona w tym dniu miala juz 50 i ze to napewno znowu biochemiczna i mam sie nie nastawiac. Okropnie plakalam. Potem sie okazalo ze przyrosty po prawie 300% i babe tak wcieło ze juz mi wiecej nie odpisala. Ale to co przezylam przez 4 dni od 1 bety do drugiej to nie do opisania 😰😢 jak mozna tak druga kobiete w ogole straszyc...

Masakra.
Podobną akcję zauważyłam na grupie FB grudniowe mamy 2020. Dziewczyna pisze, że to jej druga ciąża, że była na usg i czy w 7 tyg. powinno już być słychać serduszko...
Jak zobaczyłam wpisy dziewczyn, że u nich 6+ ileśtam było słychać serce jak dzwon to oniemiałam.
Tak jakby to był konkurs na przechwalanie się, która szybciej słyszała w obecności dziewczyny, która obawia się, że poroniła... Nigdy tego nie zrozumiem.
 
Ja to dopiero jestem ślepa, ale soczewek nie noszę bo mam zbyt wrażliwe oczy. Pierwsze co robię jak wstaje, to sięgam okulary bo inaczej to bym nie wiedziała jak mój synek wygląda 🙈 albo bym musiała mieć twarz przy jego twarzy praktycznie 😅
 
Masakra.
Podobną akcję zauważyłam na grupie FB grudniowe mamy 2020. Dziewczyna pisze, że to jej druga ciąża, że była na usg i czy w 7 tyg. powinno już być słychać serduszko...
Jak zobaczyłam wpisy dziewczyn, że u nich 6+ ileśtam było słychać serce jak dzwon to oniemiałam.
Tak jakby to był konkurs na przechwalanie się, która szybciej słyszała w obecności dziewczyny, która obawia się, że poroniła... Nigdy tego nie zrozumiem.
No wlasnie dlatego miedzy innymi odeszlam z tej grupy bo tez do niej nalezalam. Prawda jest taka ze serce ma czas do 8 tygodnia ciazy aby sie pojawic zreszta czasem ciaza jest mlodsza...niektore tego nie rozumieja i juz sie zaczynaja chwalic jakie to ich dzieci zdolne 😅 za rok napiszą ze ma 6 msc i juz raczkuje 🤣🤣🤣 nie no bo wlasnie smieszy mnie to ze czasem babki sie tak przechwalaja ze a moje dziecko to...albo to....
 
Ja tylko w olkularach chodze. Nie jestem w stanie przełamać sie żeby wsadzic palca do oka 😂 jeszcze mam paznokcie dlugie to bym sie bala ze oko wydłubie. Przyzwyczailam sie do okularow ale czasem zdarzy mi sie wyjsc i zapomniec o nich no i trzeba wracac bo nic nie dowidze bedac np w sklepie musialabym twarz do polek przykladac chyba 😅 no ale sa sytuacje w ktorych jednak soczewki sa wygodniejsze.

Teraz jak trzeba nosić maseczki, to jest zbawienie :) Za każdym większym wyjściem (czytaj do lekarza xD) zakładam soczewki, bo w okularach nic nie widzę, tak parują 🤦‍♀️ I też mam jednodniowe, miesięczne nosiłam, ale mi nie podeszły na dłużej 😬
 
Pierwsze badania: cała morfologia, tsh itp. plus mocz. A dla najbardziej miarodajnych wyników to przerwa w żarciu powinna być ok. 8 godzin.
ja też mam skierowanie na komplet badań ale w związku z tym, że wyczytałam w poradach, że powinnam być na czczo od 18 🤯 nie jestem w stanie dotrzeć na badania bo ciągle podjadam 😂
 
reklama
Ja tylko w olkularach chodze. Nie jestem w stanie przełamać sie żeby wsadzic palca do oka 😂 jeszcze mam paznokcie dlugie to bym sie bala ze oko wydłubie. Przyzwyczailam sie do okularow ale czasem zdarzy mi sie wyjsc i zapomniec o nich no i trzeba wracac bo nic nie dowidze bedac np w sklepie musialabym twarz do polek przykladac chyba 😅 no ale sa sytuacje w ktorych jednak soczewki sa wygodniejsze.
Ja mam średniej długości pazury i nie przeszkadzają przy soczewkach. To raczej psychiczna blokada, niektórzy tak maja. Mój mąż zakłada soczewki tylko na basen i i tak go wkurzają ;D
 
Do góry