reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

Hej Dziewczynki. Ja też dziś po wizycie miałam na 7:30 było 10 min poślizgu a mnie trzymał 40 min. Usg najpierw przez przewloki brzuszne a potem jeszcze dopochwowe. Wszystko jest rączki, nóżki i paluszki. Nerki, żołądek, wątroba No ogólnie wszystko dobrze a miałam takiego stresa. Od 1 wizyty w 5 tc do dziś 11+2 przytylam 1,1 kg a myślałam że z 5 conajmniej. Dzidzia rośnie i jest ok. Jestem mega szczęśliwa do tego dziś przyleciał mąż. Mam pozwolenie na wyjazd. Więc w sobotę ruszam na Podkarpacie. Mamy nową położna która znam ze szpitala bardzo sympatyczna kobietka. Płci nie było widać bo maluszek bardzo się ruszał i odwracal plecami. Tak że dzień na meeeeeega plus! :)
Ja schudłam 3 kilogramy od 6 tygodnia do dzisiaj czyli 10t3d nie mając wgl mdłości po prostu jem mnie sama od siebie
 
reklama
Co do tej nauki to wyboru za bardzo nie mam, w tej sesji czeka mnie 15 egzaminów, to i tak lepiej bo w zimowej było ponad 20. Dziś zaczynam, kończę pewnie końcem czerwca. Całe szczęście poprawki we wrześniu to będzie czas na naukę.
Przed szkołą jeszcze zajrzę do lumpeksu, powiem wam że mam pod domem bardzo fajny, tani, a jakość rzeczy dla dzieci super j często markowe ubranka. Bodziaki są za 1zł więc jak będą jakieś to biore bo za takie pieniądze to nie szkoda :)
 
Kurcze straszne te nasze hormony. Dobrze ze znalezli przyczyne. Ale co przeszla to jej.

Nie :(
Prawdopodobnie będzie jej to towarzyszyć jeszcze długo długo, bo tarczyca wyglada zle.. dawki tylko przyjmuje różne w zależności jak w danym momencie tarczyca się zachowuje i dieta bezglutenowa jeszcze w miare dobrze wpływa na to ..
Tak jak pisałam zaczęło się podczas zajścia w pierwsza ciąże i tak trzyma do dzisiaj, ale podczas ciazy jest ponoć straszna do ujarzmienia :(
 
Co do tej nauki to wyboru za bardzo nie mam, w tej sesji czeka mnie 15 egzaminów, to i tak lepiej bo w zimowej było ponad 20. Dziś zaczynam, kończę pewnie końcem czerwca. Całe szczęście poprawki we wrześniu to będzie czas na naukę.
Przed szkołą jeszcze zajrzę do lumpeksu, powiem wam że mam pod domem bardzo fajny, tani, a jakość rzeczy dla dzieci super j często markowe ubranka. Bodziaki są za 1zł więc jak będą jakieś to biore bo za takie pieniądze to nie szkoda :)
To Ci wspolczuje mi zostaly chyba 2 sprawdziany jeden juz we wtorek. Za chyba 2 tyg drugi a 19 czerwca pisze egzamin zawodowy gdzie musze wszystko umieć co uczylam sie do tej pory...wiec juz powinnam sie za to zabrać a mnie w ciazy ogarnia taki len jak nigdy wcześniej no i do tego zmeczenie, praca..
 
Hej dziewczyny.
Tak czytam o tej tarczycy i szczerze... To, że mam nieplanowaną ciążę, to wcale mnie nie uspokaja, bo chcę urodzić to dziecko całe i zdrowe. Ale ta moja tarczyca... Aż boję się następnej wizyty, a ta dopiero 4 czerwca, a endokrynolog 6... Jestem pełna obaw.
Dziwne ze masz taki.dlugi termin nie mowilas ze jestes w ciazy i masz taki wynik tsh ? Nie.moga cie.przyjąć wczesniej ?
 
Dziwne ze masz taki.dlugi termin nie mowilas ze jestes w ciazy i masz taki wynik tsh ? Nie.moga cie.przyjąć wczesniej ?
Oczywiście, że mówiłam. Baba typowa zimna sucz w recepcji. A jak jej powiedziałam o ustawie, że powinnam wejść w ciągu tygodnia do gabinetu, to mnie wyśmiała. Wiesz... mogłabym iść gdzieś indziej, ale ta poradnia ma bardzo dobre opinie. A lekarz rodzinny mógł też zadtosować środek pośredni do póki nie wejde do gabinetu. Taki oto mamy super kraj, gdzie kobieta w ciązy ma przywileje tylko na papierze.
A tak z innej beczki, to pojawił mi się dzisiaj taki śmieszny szpic na brzuchu. Ja go widzę (tylko ja, bo moje dziewczyny powiedziały, że przesadzam). Ale to bardziej tłuszczyk, brzuch się szykuje do rośnięcia i sobie zapas robi.
 
Dzień dobry wszystkim . Miałam dzisiaj niespokojną noc, może za dużo myślałam o ostatnich zdarzeniach.
Właśnie wróciłam z badań, usg i pobranie krwi na tarczycę. Jeden płat tarczycy jest większy nie wiem czy to źle. Dokładne wyniki dostanę w poniedziałek. Fakt to badałam TSH krótko przed ciążą miałam 2,12, w szóstym tygodniu ciąży spadło na 1,95 , mam nadzieję że nie będzie tak źle. Jakoś nie czuję się ciążowo, nic mnie nie kluje czy ciągnie w miednicy.
Do tego za tydzień lecimy na urlop i już mam stres, chyba najbardziej martwi mnie lot samolotem. Ale tyle się naczytałam ,że nie powinno to zaszkodzić , a jednak nadal się martwię.
Miłego dnia kobietki.
 
Mój partner ten który ostatnio rzucał nożem bo nie było schabowe go postanowił nie iść do pracy bo mu się nie chce kierownikowi wysłał wiadomość że jest chory... Masakra i jak on chce cokolwiek odlozyc
 
Mój partner ten który ostatnio rzucał nożem bo nie było schabowe go postanowił nie iść do pracy bo mu się nie chce kierownikowi wysłał wiadomość że jest chory... Masakra i jak on chce cokolwiek odlozyc

Nie licz na niego, on nie dojrzal i mysle ze w najblizszym czasie to sie nie zmieni. Pomysl o dziecku, ono nie powinno ogladac chorych akcji tatusia.
 
reklama
Mój partner ten który ostatnio rzucał nożem bo nie było schabowe go postanowił nie iść do pracy bo mu się nie chce kierownikowi wysłał wiadomość że jest chory... Masakra i jak on chce cokolwiek odlozyc
Brak słów...wiesz co on nie dorósł do bycia ojcem. Obudzi się jak już będzie trzymał rękę w nocniku. tylko umoczoną w gó*nie...
Sorry za słowa, ale te moje hormony włączają 200% szczerości (a zawsze byłam szczera w 100% :p )
 
Do góry