reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

reklama
Dzień dobrek. Po ostatnich akcjach w szkole wybrałam się dzisiaj na basen pilnować klasy. Tyle było rodziców na wywiadówce co skakali że dzieci takie czy srakie a jak przychodzi co do czego to nie ma nikogo... Dzisiaj na basenie nie pojawił sie zaden rodzic. Ciekawe jak Pani ma ogarnac sama dwie szatnie....

A tak poza tym jak sie dziewczynki dziś czujecie?
Hej, cały dzień mam mdłości i bóle brzucha. Psychika też jeszcze się goi. Myślę o dziecku i wtedy mi lepiej. Chciałabym synka, ale co będzie będę kochać ahh.
 
Na zdjęciach glowka podobno zaznaczony pisiorek i pupa z nozkami.
Bylam na wizycie dzisiaj i lekarka maglowala mnie pol godziny w gabinecie oczywiście plumkla mi krew na samolocie i zrobila mi kolejne usg i to napewno kosmowka na przedniej ścianie a w prenatalnych mam wpisane ze niby jest na tylnej i lekarka powiedziala ze tak trochę na odpiernicz zrobione te usg no ale trudno. Doatalam kolejna dawke lekow i mam brac nospe 3x1 zapobiegawczo ale kurcze boje sie i chyba sobie daruje niewiem co robic

Kurde to jak ta od prenatalnych kosmowki na przedniej ścianie nie widziała to i ciort wie czy to napewno chłopczyk :/

Na tej wizycie dzisiaj babeczka potwierdziła chłopczyka ?
 
U mnie 12tc rozpoczęty wczoraj i czuje, ze mdłości po cichutku mówimy baj baj :)
Jest dużo lepiej niż było :)
Jeszcze na wieczór łapie mnie ogromne zmęczenie i dobrze, ze jest mąż i ogarnia chłopców, bo ja śpię na stojąco ;) , ale tak to jest naprawdę dużo dużo lepiej niż było :)

Czekam na informacje na kiedy skan i badanie pappa i tylko wyglądam listonosza [emoji28] hi hi
 
Podobno tsh w pierszym trymestrze może tak skakać i być lekko poniżej normy i wgl normy dla kobiet w ciąży są inne. Mamaginekolog podaje takie:
TSH I trymestr 0,009-3.18 mIU/l

TSH II trymestr 0,05-3,44 mIU/l

TSH III trymestr 0,11-3,52 mIU/l
Ale skoro jak czytałam idziesz do endokrynologa to oprócz podstawowego tsh zrób sobie jeszcze ft3 i ft4 to też jakieś oznaczniki tarczycowe są. Mój lekarz nic mi nie odpisał na temat tego wyniku myślę że za dwa tyg jak skończę pierwszy trymestr powtórzę tsh i wtedy dopiero do endokrynologa pójdę.
U mnie też tsh maleje ostatni wynik to 0,5. Ważne są właśnie jeszcze te proporcje ft3 i ft4. Pytałam ostatnio lekarza czy to tsh nie jest za niskie. Mówi że narazie jest wszystko w normie więc się nie martwi y. Zobaczymy czy dalej będzie spadać. Powiedział również że lepiej takie niskie niż za wysokie
 
Kurde to jak ta od prenatalnych kosmowki na przedniej ścianie nie widziała to i ciort wie czy to napewno chłopczyk :/

Na tej wizycie dzisiaj babeczka potwierdziła chłopczyka ?
Ogólnie na tych prenatalnych jak sie pytalam o ta kosmowke to mi powiedzial ze wszystko ok a czemu sie pytam no to mu mowie ze krwawie plamie na co powiedział ee to jeszcze 2 tygodnie i ptzestanie samo brac leki
 
reklama
Do góry