reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

reklama
Mój tak samo, powiedział że jak wyjdzie powyżej 2.5 to natychmiast się mam zgłosić
A mi powiedziala bo.mialam 1,9 a po mc ciazy 2,8 ze jeszcze raz sprawdzi jak nie urosnie to zacznie spadac bo hormony w ciazy sie tak wahaja i faktycznie uregulowalo sie ale ja leki biore. Wiec nie.wiem.jak to tam.u innych. I bylam.u endokrynologa i moj gin to tez endokrynolog
 
Z tego co wiem to w ciazy niebezpieczne jest zarówno za niskie jak i za wysokie tsh. Każde ma inne przyczyny i skutki. Ogólnie to przy złych wynikach tsh powinno się oznaczyć jeszcze ft3 i ft4. I za niskie tsh jest chyba grozniejsze w późniejszej ciąży, bo wtedy nawet normy dla ciężarnych się podnoszą.
 
Hej Dziewczynki. Ja też dziś po wizycie miałam na 7:30 było 10 min poślizgu a mnie trzymał 40 min. Usg najpierw przez przewloki brzuszne a potem jeszcze dopochwowe. Wszystko jest rączki, nóżki i paluszki. Nerki, żołądek, wątroba No ogólnie wszystko dobrze a miałam takiego stresa. Od 1 wizyty w 5 tc do dziś 11+2 przytylam 1,1 kg a myślałam że z 5 conajmniej. Dzidzia rośnie i jest ok. Jestem mega szczęśliwa do tego dziś przyleciał mąż. Mam pozwolenie na wyjazd. Więc w sobotę ruszam na Podkarpacie. Mamy nową położna która znam ze szpitala bardzo sympatyczna kobietka. Płci nie było widać bo maluszek bardzo się ruszał i odwracal plecami. Tak że dzień na meeeeeega plus! :)
 
Mój tak samo, powiedział że jak wyjdzie powyżej 2.5 to natychmiast się mam zgłosić
O kurcze to ja mam 2.85 dziś odebrałam wynik i myślałam że to ok :///ale z drugiej strony w pierwszej ciąży mialam 3.31 i nawet nie byłam u endokrynologa bo nikt nie kazał i bylo oki , teraz się martwię :(
 
Aaa i dzidzia troszkę większa w sumie 11+2 to prawie 12 tc a z usg właśnie wychodzi 12 tc i termin z usg wychodzi na 5.12 ale ja wiem ze nie możliwe jest poczęcie wcześniej bo mąż przyjechał tylko na weekend na staranka. Więc wcześniej nie mogło być zapłodnienie.
 
reklama
Do góry