reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

reklama
Dzięki za odp. Też właśnie mam taką sytuację i jak pytałam lekarza czy to dobrze czy niedobrze że plamien nie ma to powiedział że nie da się jednoznacznie odpowiedzieć. Powiedział że jeśli dziecko będzie prawidłowo rosło to wypchnie tego krwiaka i się wchlonie. Najważniejsze żeby krwiak nie utrudnial wzrostu dziecka ale na to wpływu nie mamy. Mam usg genetyczne za tydzień i liczę że już go nie będzie
Ja też mam za tydzień prenatalne może nie liczę, że zniknie ale mógłby się zmniejszyć byłoby to dla mnie pocieszające ale gdzieś czytałam że do 20 tyg może się wchłaniać:/
 
reklama
Do góry