reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

Weszłam na forum znowu po kilku dniach i nie jestem w stanie nadrobić :) musiałabym tu kilka razy dziennie zaglądać, żeby wiedzieć co się u Was dzieje. U mnie dziś 9tc i 5dn (czyli 10 tydzień tak?? ja nigdy nie wiem jak to się liczy) Zdecydowałam, że nie będę robiła badań prenatalnych, nawet u mnie w okolicy nie ma wolnych terminów. I cały czas walczę z kręgosłupem, byłam na basenie ale to niewiele pomogło. Mdłości już aż tak mi nie dokuczają, czasem rano zwymiotuję "niczym", ale to nie zdarza się często. Odrzuciło mnie jedynie od mięsa... nigdy nie byłam jakąś fanką mięs ale teraz nie mogę w ogóle no chyba, że w kebabie lub hamburgerze, nie wiem dlaczego. Mam również problem z puchnięciem nóg, 8 godzin przy biurku w pracy robi swoje... po całym dniu mam problem żeby zdjąć spodnie.
 
reklama
20190522_142021.jpg
 
Dobre sa buraki w proszku do picia na poprawe hemoglobiny


O tym jeszcze nie słyszałam :) muszę sprawdzić.
Ja mam zawsze żelazo na granicy normy, także udało mi się właśnie przed ciążą wypić 0,5l soku z pokrzywy. Żelaza miałam wtedy odrobinę za dużo, ale gdy powtórzyłam badania już w ciąży to spadło o jakieś 40 jednostek.
 
reklama
O tym jeszcze nie słyszałam :) muszę sprawdzić.
Ja mam zawsze żelazo na granicy normy, także udało mi się właśnie przed ciążą wypić 0,5l soku z pokrzywy. Żelaza miałam wtedy odrobinę za dużo, ale gdy powtórzyłam badania już w ciąży to spadło o jakieś 40 jednostek.
Ja jak mialam anemie to wcinalam dzien w dzien truskawki szpinak z jajkiem bo lepien sie wchlania zelazo. I pomoglo jak reka odjal do.dzis zero.problemow. buraki tez sa super
 
Do góry