reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

reklama
O tym jeszcze nie słyszałam :) muszę sprawdzić.
Ja mam zawsze żelazo na granicy normy, także udało mi się właśnie przed ciążą wypić 0,5l soku z pokrzywy. Żelaza miałam wtedy odrobinę za dużo, ale gdy powtórzyłam badania już w ciąży to spadło o jakieś 40 jednostek.
Moja teściowa miala hemoglobine fakt wykryto u niej wtedy raka jelita jest teraz na chemii gdzie chemia niszczy hemoglobine i pije caly czas te buraki w proszku o hemoglobine ma piękną nawet z naszych burakow zrobic sok burakowy bardzo dobry na heboglobine
 
Moja teściowa miala hemoglobine fakt wykryto u niej wtedy raka jelita jest teraz na chemii gdzie chemia niszczy hemoglobine i pije caly czas te buraki w proszku o hemoglobine ma piękną nawet z naszych burakow zrobic sok burakowy bardzo dobry na heboglobine


Tata mieszka z bratem, a bratowa mu raczej soku nie zrobi ;) ale dziękuję za dobry pomysł. Kupie ten proszek jeszcze i sok z buraków.
 
Ja dzwonilam.i pytalam.pani powiedziala ze sie wykonuje tylko przez brzuch w tym tc wiec dziwne w sumie ze ty bedziwsz miec dopochwowo ale moze zalezy gdzie sie robi.sama.nie wiem

Moja ginekolog powiedziała, że do końca ciąży będę miała USG dopochwowo :) chyba, że sobie tego nie życzę, to będzie wykonywać przez brzuch. Ale ja jej wierzę, ma nawet ten certyfikat do wykonywania badań prenatalnych więc ufam, że wie co robi :)
 
Ja już po usg. Krew na PAPPA oddana.
Ja miała dziś usg przez brzuch i dopochwowo. Wszystko dziewczyny zależy od ułożenia dziecka i tego jaki kto ma sprzęt w gabinecie. Czasami dzidzia jest tak ułożona, że trzeba zajrzeć na tym etapie od środka.
U nas wszystko ok. Przezierność karkowa w normie. Widziałam płuca, wątrobę, nerki, pęcherz i takie tam :)
Serduszko ładnie bije i dzidzia fikołki robi.
Zmniejszył się też dystans pomiędzy terminem z OM a z USG. (wcześniej miałam tydzień) Liczyłam sobie zgodnie z poprzednimi usg że dziś 11+5 a w usg wychodzi 12+2, a z OM 12+4 także ciesze się.
Krwiak nadal jest ale już tylko jeden i u ujścia szyjki macicy czyli chyba w dobrym położeniu. Zaraz spróbuję zdjęcie wstawić.
Proszę o dopisanie do watku priv Karolina, lat 34, termin porodu 2.12.
 

Załączniki

  • 20190522_142528.jpg
    20190522_142528.jpg
    1,4 MB · Wyświetleń: 82
Cześć dziewczyny. Byłam na początku tego forum w kwietniu. Moje puste jajo płodowe jednak okazało się ciąża . Aktualnie jestem w 11+3. Oczywiscie na drugi dzien po tej strasznej wiadomości pojechalam do innego lekarza, ktory widzial zarodek. Termin mam na 9.12. Takze witam sie powtórnie. Na imie mam Ilona, mam 32 i 5 letniego synka.
 
Cześć dziewczyny. Byłam na początku tego forum w kwietniu. Moje puste jajo płodowe jednak okazało się ciąża . Aktualnie jestem w 11+3. Oczywiscie na drugi dzien po tej strasznej wiadomości pojechalam do innego lekarza, ktory widzial zarodek. Termin mam na 9.12. Takze witam sie powtórnie. Na imie mam Ilona, mam 32 i 5 letniego synka.

Super [emoji173]️ gratulacje, mamy ten sam termin [emoji5]
 
Super [emoji173]️ gratulacje, mamy ten sam termin [emoji5]
A jak Twoje samopoczucie? U mnie 4 tygodnie były wyjęte z życia. Wymioty, mdłości przez Cały dzień. Ostatnie trzy dni miałam bez wymiotow, ale dziś się znów pojawiły. I oczywiście jestem tak wrażliwa na zapachy, że wyczuje to co jest niewyczuwalne.
 
reklama
Do góry