reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

reklama
Dzień dobry:)
ja dziś kolejny dzień słabszy. Nudności i wymioty od wczoraj. Zamierzam o 12 wyjść z pracy i wracać do domu. A mam 3 godziny drogi samochodem bo jestem w mojej drugiej lokalizacji pracy od wczoraj.
Ja mam wizytę dopiero 22 maja - samo usg prenatalne a potem kolejne 31 maja z pobraniem krwi i testem PAPPA.
Poza tym cały czas się zastanawiam czy zrobić dodatkowo NIFTY lub PANORAMĘ jako badania genetyczne...
Któraś z Was robi?
 
Kto dzisiaj wizytuję? Ja jutro popołudniu, juz dzisiaj ze strachu nie mogłam dospać :-/
Ja dopiero mam w nastepny wtorek usg. Mam mega stres boje ze cos bedzie nie tak bo od jakis dwoch dni bola mnie plecy po lewej stronie z noga jak chodze :/ czy ktoras tak miala ?
 
Dzień dobry:)
ja dziś kolejny dzień słabszy. Nudności i wymioty od wczoraj. Zamierzam o 12 wyjść z pracy i wracać do domu. A mam 3 godziny drogi samochodem bo jestem w mojej drugiej lokalizacji pracy od wczoraj.
Ja mam wizytę dopiero 22 maja - samo usg prenatalne a potem kolejne 31 maja z pobraniem krwi i testem PAPPA.
Poza tym cały czas się zastanawiam czy zrobić dodatkowo NIFTY lub PANORAMĘ jako badania genetyczne...
Któraś z Was robi?

Najpierw masz USG prenatalne?? To ja jutro (w trakcie 11 tygodnia) mam te badania z krwi, a w trakcie 13 tygodnia mam mieć USG prenatalne..
 
A czy któraś z Was nie robi wogole żadnych prenatalnych , genetycznych itp.?ja w poprzedniej ciazy nie robiłam. Macie jakies wskazania?
 
Ja mam kolejne usg w poniedziałek. Dostanę karte ciazy no i penetralne dopiero w połowie czerwca.(teraz 8t2d)
 
Ja dopiero mam w nastepny wtorek usg. Mam mega stres boje ze cos bedzie nie tak bo od jakis dwoch dni bola mnie plecy po lewej stronie z noga jak chodze :/ czy ktoras tak miala ?


Ja tak miałam ostatnio. Dziś jestem umówiona na 16 , wezmę zwolnienie do końca tygodnia i będę pytać o te bóle, jak sobie radzić. Normalnie miałam mieć wizytę 28.05 dopiero.
 
@Alex85 ja ciągle się zastanawiam nad prenatalnymi. Lekarz polecał ale nie muszę ich robić. Jeśli się zdecyduję to u zwykłego lekarza z dobrym sprzętem, bo nie będę jechała specjalnie do Poznania (mam 90km) dla lekarza z certyfikatem jak zwykły to samo zobaczy.
 
reklama
Najpierw masz USG prenatalne?? To ja jutro (w trakcie 11 tygodnia) mam te badania z krwi, a w trakcie 13 tygodnia mam mieć USG prenatalne..
Ja zrobię tak samo najpierw badania z krwi a potem USG, wtedy podczas wizyty u lekarza jest łączny wynik i nie ma potrzeby kolejny raz odwiedzać ginekologa:) Na krew pójdę chyba 25.05 - 12 tyd (podobno 4-5 dni roboczych czeka się na wynik -> przynajmniej w diagnostyce tak mi powiedzieli) a na USG 3.06 (13tyd)
 
Do góry