reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

Dzień dobry kobietki, ledwo nadążam z czytaniem :) mega dużo stron. Nie miałam czasu zaglądać w weekend bo moja córka miała komunię i miałam mega dużo na głowie. Wogóle nie odpoczęłam i dziś cały dzień w pracy ledwo żyję. Niestety nie mogę sobie pozwolić na l4 i odpoczynek. :( u mnie w pracy wie tylko Prezes o moim stanie więc muszę trzymać fason i jak biegam do toalety to muszę to robić niezauważenie hihihihi
Chcę jeszcze poczekać z komunikowaniem z 3 tygodnie. Mam złe doświadczenia. zaczęłam 11 tydzień trzy dni temu...nie wiem kiedy się uspokoję, że tym razem będzie dobrze...chyba w 40 tygodni echhh...
w każdym razie w każdym tygodniu służbowo wyjeżdżam na 2 dni i to jest mega męczące...muszę pogadać o zmniejszeniu częstotliwości i robieniu więcej rzeczy zdalnie bo się wykończę. Czasem oczy mi się zamykają za kierownicą...a od kawy mnie odrzuca...
Zaraz postanowiłam wyjść i iść na zakupy. Jutro mamy z partnerem wieczorne wyjście a wszystkie moje sukienki są mega obcisłe...a ja nie chce jeszcze eksponować ciąży tak bardzo...więc muszę coś poszukać. Brzuszek już mi wywaliło solidny.
Życzę Wam miłego popołudnia :)
 
reklama
Ja tez nie moge nadązyc za Wami :) To tak: tez sie martwie,ze ciagle w domu,w lozku i zero ruchu- smieje sie do mojego,ze dostane zaniku miesni.. :baffled: Termin pappa i usg mam na 27go wiec mam nadzieje,ze dowiem sie tam,ze ten krwiak sie juz wchlonąl i bede mogla zaczac wychodzic. Wyniki wszystkich badan odebralam i są b.dobre!! :D Rozpoczęlam 11tydz.
 
Dziewczyny, odebrałam wyniki i poziom tsh spadł do 1,64 yuhuu, glukoza lepsza niż przed ciążą, jedynie co mnie niepokoi to przeciwciała toxoplazmozy igg wysokie, img ujemne, czyli jestem zarażona, początkowo wpadłam w panikę, ale czekam na wizytę i zobaczymy co powie lekarz.
Nigdy nie miałam kota, ale wychowałam się na wsi, owoce jadło sie prosto z krzaczków, wiec pewnie dlatego.
 
Bo czasami z rodzina to najlepej na zdjeciu fdzies z boku zeby sie wyciac w razie czego. My tez mamy kiepskie relacje z szwagierkami i kazde swieta u tesciow to dla mnie tragedia jeszcze teraz wesele w sierpniu. Bratanek meza sie zeni. Tak mi sie nie chce tam isc ale nie pójdziesz obgadaja cie na maksa...
Ja ma takiego szwagra że pożal się Boże. Oszust i klamca. A moja teściowa się w końcu obrazila i mnie nie nawiedza od tygodnia całe szczęście i byle jak najdłużej. Oczywiście powiedziałam mężowi że jak daj Bóg dziecko się urodzi to przynajmniej 2 tyg nie chce ich tu widzieć, od razu ma ich na to uczulic jak się dowiedzą o ciąży.
 
Dziewczyny, odebrałam wyniki i poziom tsh spadł do 1,64 yuhuu, glukoza lepsza niż przed ciążą, jedynie co mnie niepokoi to przeciwciała toxoplazmozy igg wysokie, img ujemne, czyli jestem zarażona, początkowo wpadłam w panikę, ale czekam na wizytę i zobaczymy co powie lekarz.
Nigdy nie miałam kota, ale wychowałam się na wsi, owoce jadło sie prosto z krzaczków, wiec pewnie dlatego.
Mi wybadali przy wysokim IGG, że mam Boleriozę od kleszcza.
 
Dziewczyny, odebrałam wyniki i poziom tsh spadł do 1,64 yuhuu, glukoza lepsza niż przed ciążą, jedynie co mnie niepokoi to przeciwciała toxoplazmozy igg wysokie, img ujemne, czyli jestem zarażona, początkowo wpadłam w panikę, ale czekam na wizytę i zobaczymy co powie lekarz.
Nigdy nie miałam kota, ale wychowałam się na wsi, owoce jadło sie prosto z krzaczków, wiec pewnie dlatego.
Ej ale w Toxo IgG dodatnie i IgM ujemne to przecież dobrze chyba co nie?
 
Dziewczyny, odebrałam wyniki i poziom tsh spadł do 1,64 yuhuu, glukoza lepsza niż przed ciążą, jedynie co mnie niepokoi to przeciwciała toxoplazmozy igg wysokie, img ujemne, czyli jestem zarażona, początkowo wpadłam w panikę, ale czekam na wizytę i zobaczymy co powie lekarz.
Nigdy nie miałam kota, ale wychowałam się na wsi, owoce jadło sie prosto z krzaczków, wiec pewnie dlatego.
Może być tak że masz dużo przeciwcial dlatego że choroba przebyta ale jest czynnik alergenny
 
Igg wysokie a igg ujemne tzn. ze to stare zakazenie i masz przeciwciala.
O zakazeniu swiadczy igg i igm reaktywne.
Dziewczyny, odebrałam wyniki i poziom tsh spadł do 1,64 yuhuu, glukoza lepsza niż przed ciążą, jedynie co mnie niepokoi to przeciwciała toxoplazmozy igg wysokie, img ujemne, czyli jestem zarażona, początkowo wpadłam w panikę, ale czekam na wizytę i zobaczymy co powie lekarz.
Nigdy nie miałam kota, ale wychowałam się na wsi, owoce jadło sie prosto z krzaczków, wiec pewnie dlatego.
 
reklama
Do góry