reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

reklama
Martusia.
Jadę do szpitala. Nie wiem czego się spodziewać. Maleństwo miało 1 cm.
Boje się boli. Serce boli i wszystko boli
Wiem Słoneczko:(ja poroniłam samoistnie...napewno bedzie mocniej lecieć niż okres ale leki przeciwbólowe i nospe brałam i antybiotyk.Wiem ze serce boli mnie do dzisiaj boli;(bo za miesiąc bym rodziła już....o tym sie nie zapomina....kochana maluszek wybral innny termin nie poddawaj sie dojdziesz do siebie i nastepnym razem bedzie wszystko dobrze...ja sobie tlumaczyłam ze musialo byc slabe i jak miało byc chore to lepiej ze tak sie stało;(głowa do gory poplacz sobie bo to najlepsze co moze byc w tym momencie nie duś tego w sobie trzymam za Ciebie kciuki kochana i wierze ze nastepnym razem bedzie wszystko dobrze
 
Przykro mi bardzo dziewczyny :(((( jest mi tak naprawdę przykro Waszych strat :(((( ja mam wizytę jutro ale tak naprawdę jestem przygotowana na wszystko ...
 
Niektórzy twierdzą, że czas leczy rany, ja uważam że nie leczy, a jedynie pozwala z nimi normalnie funkcjonować.
Teraz jest Ci źle i pewnie dlugo będzie, ale w końcu bedzie Ci łatwiej. Nie zapomniesz nigdy, ale nauczysz sie z tym żyć. Ja za 12dni miałabym termin porodu... A do tej pory zdarza mi sie płakać.
 
Wizytujemy jutro razem. Bede trzymac kciuki. Ja widzialam malucha wczoraj ale dzisiaj znowu skrzep byl takze stres ciagle wokol glowy.
Tak powiem szczerze że nawet się nie stresuje od początku myślę że może nie bić serduszko lub być coś nie tak , będzie mi przykro ale przyjmę to "na klate" bo nie chce tak płakac jak plakalam za pierwszym razem gdy myślałam że jak się zajdzie w ciążę to już będzie , płakałam miesiąc , w nocy budziły mnie łzy to było straszne ale zaszłam w ciążę z moim synkiem i uwierzyłam że się uda że się da ! Jeśli nie teraz to kiedy indziej
Oczywiście jeśli będzie ok wszystko to będę przeszczęśliwa ale lepiej byc nastawionym negatywnie i się cieszyć niż cieszyć i potem plakac
 
Tak powiem szczerze że nawet się nie stresuje od początku myślę że może nie bić serduszko lub być coś nie tak , będzie mi przykro ale przyjmę to "na klate" bo nie chce tak płakac jak plakalam za pierwszym razem gdy myślałam że jak się zajdzie w ciążę to już będzie , płakałam miesiąc , w nocy budziły mnie łzy to było straszne ale zaszłam w ciążę z moim synkiem i uwierzyłam że się uda że się da ! Jeśli nie teraz to kiedy indziej
Oczywiście jeśli będzie ok wszystko to będę przeszczęśliwa ale lepiej byc nastawionym negatywnie i się cieszyć niż cieszyć i potem plakac
Będzie wszystko dobrze. O której wizytujesz? Wiesz co mnie najbardziej denerwowalo? Tekst typu masz dziecko to nie koniec swiata. Kazda strata boli a ja niestety mam teraz 6 ciaze nie liczac biochemicznych i kazde krwawienie uklucie w brzuchu daje mi czarny scenariusz przed oczyma
 
Będzie wszystko dobrze. O której wizytujesz? Wiesz co mnie najbardziej denerwowalo? Tekst typu masz dziecko to nie koniec swiata. Kazda strata boli a ja niestety mam teraz 6 ciaze nie liczac biochemicznych i kazde krwawienie uklucie w brzuchu daje mi czarny scenariusz przed oczyma
O 16 ...a Ty ? U mnie było tylko jedno poronienie ale znam powód ... Przeszłam paskudna grypę żołądkowa napoczatku ciąży i jestem pewna że to przez to ... Organizm nie udźwignął , teraz przeszłam dwa przeziębienia więc też różnie to może być.
No ale co ma być to będzie ,nie ma co rozmyślać
Przykro mi że przez tyle przeszłaś :(
A jakieś problemy z cyklem ? U mnie niby wszystko gra cykl co 28 dni jak w zegarku ale różnie to może być wiadomo
 
reklama
O 16 ...a Ty ? U mnie było tylko jedne poronienie ale znam powód ... Przeszłam paskudna grypę żołądkowa napoczatku ciąży i jestem pewna że to przez to ... Organizm nie udźwignął , teraz przeszłam dwa przeziębienia więc też różnie to może być.
No ale co ma być to będzie ,nie ma co rozmyślać
Ide na 11. Moj diabelek zasnal nareszcie mam nadzieję że do rana;)
 
Do góry