reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

Mam głupie pytanie, większość z Was pewnie już wykonywała podstawowe badania. Ja muszę je zrobić w tym tygodniu. Nigdy nie miałam problemów zdrowotnych, dlatego też nie miałam pobieranej krwi ani nic. Jak te badania wyglądają? Dużo biorą krwi? I czy z moczem to już się tam idzie czy jak? Sorki za takie pytania dla niektórych zapewne śmieszne ale mieszkam z narzeczonym 160km od moich rodzinnych stron, nawet nie wiem gdzie tu się robi takie badania(już znalazłam w necie,) ale wiecie nie czuję się tu jakoś super rozeznana szczególnie jak chodzi o badania, bo tylko raz byłam u rodzinnego hehe Nie dość, że ciąża to dla mnie nowość to ilość badań mnie też przeraża.
Nie ma glupich pytan. Siusiu robisz do kubeczka rano po porannej toalecie nie siusiasz pierwszym strumieniem tylko tak chwilę po. Ile krwi wezma niewiem pewnie kilka fiolek ale raczej z jednego wklucia
 
reklama
Mam głupie pytanie, większość z Was pewnie już wykonywała podstawowe badania. Ja muszę je zrobić w tym tygodniu. Nigdy nie miałam problemów zdrowotnych, dlatego też nie miałam pobieranej krwi ani nic. Jak te badania wyglądają? Dużo biorą krwi? I czy z moczem to już się tam idzie czy jak? Sorki za takie pytania dla niektórych zapewne śmieszne ale mieszkam z narzeczonym 160km od moich rodzinnych stron, nawet nie wiem gdzie tu się robi takie badania(już znalazłam w necie,) ale wiecie nie czuję się tu jakoś super rozeznana szczególnie jak chodzi o badania, bo tylko raz byłam u rodzinnego hehe Nie dość, że ciąża to dla mnie nowość to ilość badań mnie też przeraża.

Lekkie ukucie w żyłe (chociaż zależy kto pobiera) nie biorą dużo krwi, a z moczem najlepiej już w domu żeby był poranny, kup sobie najlepiej jałowy pojemniczek
 
Cześć dziewczyny aktualnie 10 TC. W środę kolejna wizyta. Bardzo się martwię ponieważ rozłożyło mnie straszne przeziębienie dostałam antybiotyk, mam nadzieję że jest tak bezpieczny dla malucha jak mówi lekarz.... Okropny ból gardła i duszący kaszel, leżę w łóżku i zdycham... Pocieszcie że wszystko będzie dobrze...
 
Mam głupie pytanie, większość z Was pewnie już wykonywała podstawowe badania. Ja muszę je zrobić w tym tygodniu. Nigdy nie miałam problemów zdrowotnych, dlatego też nie miałam pobieranej krwi ani nic. Jak te badania wyglądają? Dużo biorą krwi? I czy z moczem to już się tam idzie czy jak? Sorki za takie pytania dla niektórych zapewne śmieszne ale mieszkam z narzeczonym 160km od moich rodzinnych stron, nawet nie wiem gdzie tu się robi takie badania(już znalazłam w necie,) ale wiecie nie czuję się tu jakoś super rozeznana szczególnie jak chodzi o badania, bo tylko raz byłam u rodzinnego hehe Nie dość, że ciąża to dla mnie nowość to ilość badań mnie też przeraża.
Mocz pobrany do kubeczka. Tak jak ktoś wspomniał nie ma głupich pytań a co do krwi to ja byłam dzisiaj na pobraniu to pobrali mi krew do 3 fiolek. Raz dwa i po sprawie.
 
Cześć dziewczyny aktualnie 10 TC. W środę kolejna wizyta. Bardzo się martwię ponieważ rozłożyło mnie straszne przeziębienie dostałam antybiotyk, mam nadzieję że jest tak bezpieczny dla malucha jak mówi lekarz.... Okropny ból gardła i duszący kaszel, leżę w łóżku i zdycham... Pocieszcie że wszystko będzie dobrze...
Witaj... Będzie dobrze ;) na kiedy termin?
 
Cześć dziewczyny aktualnie 10 TC. W środę kolejna wizyta. Bardzo się martwię ponieważ rozłożyło mnie straszne przeziębienie dostałam antybiotyk, mam nadzieję że jest tak bezpieczny dla malucha jak mówi lekarz.... Okropny ból gardła i duszący kaszel, leżę w łóżku i zdycham... Pocieszcie że wszystko będzie dobrze...
Pewnie ze będzie. Lekarz wie co robi. Kuruj się. Staraj się też stosować domowe sposoby. Na kaszel ponoć dobry syrop z cebuli. Ponoć bo nigdy nie robiłam i nie piłam ale koleżanki chwaliły w ciąży i jak karmily. Dużo cytryny i miodu. Życzę powrotu do zdrówka :)
 
Dzięki za odpowiedzi :) muszę do apteki jechać w takim razie jutro - jak znajdę siły na to, bo dziś po pracy ledwo przyszłam i już spać:p
 
Cześć dziewczyny aktualnie 10 TC. W środę kolejna wizyta. Bardzo się martwię ponieważ rozłożyło mnie straszne przeziębienie dostałam antybiotyk, mam nadzieję że jest tak bezpieczny dla malucha jak mówi lekarz.... Okropny ból gardła i duszący kaszel, leżę w łóżku i zdycham... Pocieszcie że wszystko będzie dobrze...

Będzie dobrze! :wink::happy2:
I zdrówka przede wszystkim. Taka pogoda nam nie sprzyja, ciepło zimno deszcz wiatr można ogłupieć
 
reklama
Pewnie ze będzie. Lekarz wie co robi. Kuruj się. Staraj się też stosować domowe sposoby. Na kaszel ponoć dobry syrop z cebuli. Ponoć bo nigdy nie robiłam i nie piłam ale koleżanki chwaliły w ciąży i jak karmily. Dużo cytryny i miodu. Życzę powrotu do zdrówka :)
Kochana od zeszłej środy mnie trzyma i jest coraz gorzej. Wszystkie domowe sposoby przetestowałam i było coraz gorzej także postanowiłam iść dziś do lekarza i tak oto wylądowalam na antybiotyku...
 
Do góry