reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

Dmalw bardzo, bardzo mi przykro Co za podły dzień.. Chyba jutro umrę że strachu przed wizytą..
 
reklama
Na prawdę okropny dzień, bardzo Wam współczuję dziewczyny... Nie wiem co napisać, nikomu tego nie życzę. Bardzo mi smutno :(
 
Powiem szczerze że i mi jest przykro i płacze strasznie. Jadę właśnie do szpitala bo chce mieć to z grzywki. Potwornie tylko boję się bólu. Zarodek ma 1 cm więc nie wiem czego się spodziewać
Przykro mi. Mnie po ostatnim zabiegu bolało tylko psychicznie. Mam nadzieję, że tym razem będzie tak samo.
 
Wywolanie farmakologiczne jest lepsze dla organizmu.... Ja mimo wywolania mialam lyzeczkowanie. Kochana trzymaj się jestes super dzielna.
 
reklama
Do góry