reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

Ja mam anemie o tyle męcząca ze do południa zawsze mi mega slabo i duszno pozniej juz jakos leci. Niska hemoglobina, hematokryt i erytrocyty. Zelaza nie badalam. We wrzesniu mialam powyżej normy. a najbardziej mi pomaga picie naparu z pokrzywy.

Ja te parametry mam poniżej borny przez bialaczke. Aż strach co ciaza spowodować może.

Pokrzywa pomaga ? Tez mam w Donu suszona i co i raz pije ale nie jakoś codziennie.
 
reklama
No mi pokrzywa pomagała bardziej niz synetyczne żelazo. Po miesiacu brania tabletek nie było poprawy w wynikach badań, ale za to makabrycznie sie czułam. Odstawiłam tabletki i piłam pokrzywe (miałam własną z ogródka, nie wiem czy to ma znaczenie) piłam co najmnjej po dwa razy dziennie i parametry mega sie poprawiły, a w zasadzie wróciły do normy.
Ja anemie miewam często nie tylko w ciąży. Taka moja uroda.
 
Ja się żegnam. Drugi raz to samo. 25.04 było serce dziś juz nie ma. Ciąża przestała się rozwijać w 6+6. Ostatnia wizyta 6+2. Mam dość. Ten rok miałbyc lepszy. Najgorsze jest to ze dalej jestem senna i czuje mdłości. Ale to pewnie sobie wmawiam. Dzis bylam na wizycie u lekarki u której chciałam prowadzic ciąże i się zawiodlam. W ogóle nie umiala sie zachować i co wydaje mi się nie na miejscu wzięła kasę jak za normalna wizytę.
Tak bardzo mi przykro M@lly. Pare razy czytalam ten wpis bo nie docieralo do mnie.. Trzymaj sie,z czasem bedzie coraz lzej no i nie poddawaj sie ❤
 
Ja mam anemie o tyle męcząca ze do południa zawsze mi mega slabo i duszno pozniej juz jakos leci. Niska hemoglobina, hematokryt i erytrocyty. Zelaza nie badalam. We wrzesniu mialam powyżej normy. a najbardziej mi pomaga picie naparu z pokrzywy.
A bierzesz żelazo? Ja mam anemie od 18 roku życia. To dziadostwo zostaje często niestety do końca życia, często wraca. Póki co mam wyniki najlepsze od kiedy pamiętam może dlatego organizm w końcu,, otworzył,, się na ciążę. Ale cały czas biorę tabletki thardyferon
 
reklama
A bierzesz żelazo? Ja mam anemie od 18 roku życia. To dziadostwo zostaje często niestety do końca życia, często wraca. Póki co mam wyniki najlepsze od kiedy pamiętam może dlatego organizm w końcu,, otworzył,, się na ciążę. Ale cały czas biorę tabletki thardyferon
Mam w domu to samo żelazo. Nie biorę jeszcze, w czwartek mam wizyte to czekam grzecznie co lekarz powie.
 
Do góry