reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

A jak to jest z tym kręgosłupem? Dziś trochę się nasprzstalam i teraz nie mogę wysiedziec, tak mnie boli kręgosłup. Ostatnio w ogóle dość często mi dokucza. Wizyta u lekarza dopiero 9 maja i to pierwsza :( Martwię się, że coś będzie nie tak. Pracuje w biurze, wytrzymać jutro 8 godzin przy biurku będzie dla mnie ogromnym wyzwaniem.
 
reklama
A ja mam jeszcze pytanie do dziewczyn z krwiakami.

Powiedzcie mi jak bada was lekarz?mam krwiaka i teraz mam plamienia.. I jestem ciekawa jak zbada mnie lekarz by sprawdzić jego wielkość. Przez powłoki brzuszne coś zobaczy?
Ja mam krwiaka ale nie krwawe i nie plamie. Wierzę że może się wchlonie. Usg dopiero będę mieć genetyczne pod koniec maja chyba że coś będzie się działo to wczesniej
 
A jak to jest z tym kręgosłupem? Dziś trochę się nasprzstalam i teraz nie mogę wysiedziec, tak mnie boli kręgosłup. Ostatnio w ogóle dość często mi dokucza. Wizyta u lekarza dopiero 9 maja i to pierwsza :( Martwię się, że coś będzie nie tak. Pracuje w biurze, wytrzymać jutro 8 godzin przy biurku będzie dla mnie ogromnym wyzwaniem.
Ja też pracuje przy komputerze i w poprzedniej ciąży bardzo mi dokuczał kręgosłup.
Teraz mnie krzyż pobolewa bo śpię na brzuchu a brzuch zaczal odstawac. I rano jest tragedia.
 
Hej dziewczyny nie odzywalam.sie bo mialam.rano mega migrene. Juz mi przeszlo na cale szczęście ale scierka zimna na twarz i leżałam z godzinke. Ale macie fajne brzuszki u mnie nic nie widac i sie zastanawiam czy jest ok czy tak ma byc. Oprócz mega powiekszonych piersi brzuch malo widoczny. Jesli chodzi o to zwolnienie to ja mialam elektronicznie wysylane i lekarz mowil ze widac ze to jest zwolnienie b i szefowa tez juz wiedziala. Takze musi byc to widoczne
 
A jak to jest z tym kręgosłupem? Dziś trochę się nasprzstalam i teraz nie mogę wysiedziec, tak mnie boli kręgosłup. Ostatnio w ogóle dość często mi dokucza. Wizyta u lekarza dopiero 9 maja i to pierwsza :( Martwię się, że coś będzie nie tak. Pracuje w biurze, wytrzymać jutro 8 godzin przy biurku będzie dla mnie ogromnym wyzwaniem.
Ja tez mialam.prace przy biurku i tez kregoslup mi wysiadal a lekarz jak tylko uslyszal ze bola plecy to od razu dal.luteine ale tak na prawde to chyba czesto plecy bola. Mi przeszlo po lezeniu ale to tak dopiero pare dni pozniej wiec dosc dlugo to trwalo. Musisz odpoczac polezec moze wtedy przejdzie ?
 
Mam wizytę w środę i też myślę iść na chorobowe. Nie daje rady w pracy 8 h na nogach ciągle mi nie dobrze i do tego jestem strasznie senna A na koniec dnia strasznie mnie boli kręgosłup. Mi już też brzuszek troszkę widać zwłaszcza wieczorem Ale to moja 3 ciaza więc tak jak piszecie widać ją dużo szybciej :) wczoraj nawet mama zauważyła że mi się troszkę przytylo( A jeszcze nie wie nic o ciąży) :D
 
Ja tez mialam.prace przy biurku i tez kregoslup mi wysiadal a lekarz jak tylko uslyszal ze bola plecy to od razu dal.luteine ale tak na prawde to chyba czesto plecy bola. Mi przeszlo po lezeniu ale to tak dopiero pare dni pozniej wiec dosc dlugo to trwalo. Musisz odpoczac polezec moze wtedy przejdzie ?
Ja jestem na luteine i duphastonie od samego początku 2x dziennie z uwagi na fakt, że już jedną ciążę straciłam. Mam nadzieję że mi przejdzie, bo zaczęłam się martwić
 
Ja jestem na luteine i duphastonie od samego początku 2x dziennie z uwagi na fakt, że już jedną ciążę straciłam. Mam nadzieję że mi przejdzie, bo zaczęłam się martwić
Nie martw sie na zapas. Odpoczywaj sobie jak tylko mozesz staraj sie polozyc wyprostowac plecy mi to bardzo duzo pomagalo. A mialam.takie bole plecow ze juz mi promieniowalo trochr na brzuch sama nie wiedziałam do.konca co tam bolalo. Ja tez mam.luteine 2 x dziennie ale odpoczynek duzo mi dal tyle ze ja poszlam na zwolnienie bo mialam co prawda prace przy biurku ale otwieralam paczki z poczty i kazda musialam podstawic zapakowac wyjac nie zaleznie ile wazyla.
 
reklama
Do góry