reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

Stresu to ja dzisiaj mialam tyle ze chyba siwki mi wyszly.
Ale widok ruszajacego babelka i dzwiek serduszka wynagrodzil wszystko.

Było widać jak się rusza!!!? Czy masz na myśli bicie serduszka?
W którym jesteś tc?
Jeśli pisałaś to wybacz ale mi się mieszkają te wiadomości :)

Ja mam jutro wizyte i tez mam lekki stres. U mnie to będzie 8tc+6 wiec nir wiem czego się spodziewać :)
 
reklama
A jak to jest z tym kręgosłupem? Dziś trochę się nasprzstalam i teraz nie mogę wysiedziec, tak mnie boli kręgosłup. Ostatnio w ogóle dość często mi dokucza. Wizyta u lekarza dopiero 9 maja i to pierwsza :( Martwię się, że coś będzie nie tak. Pracuje w biurze, wytrzymać jutro 8 godzin przy biurku będzie dla mnie ogromnym wyzwaniem.


9 maja to już w tym tygodniu!
Do tego czasu się oszczędzaj, napewno odpowiedzą Ci na pytania już w czwartek.
 
Było widać jak się rusza!!!? Czy masz na myśli bicie serduszka?
W którym jesteś tc?
Jeśli pisałaś to wybacz ale mi się mieszkają te wiadomości :)

Ja mam jutro wizyte i tez mam lekki stres. U mnie to będzie 8tc+6 wiec nir wiem czego się spodziewać :)
Jak sie rusza. raczkami machalo i tak sie krecilo hihi. 9t 4d
 
Było widać jak się rusza!!!? Czy masz na myśli bicie serduszka?
W którym jesteś tc?
Jeśli pisałaś to wybacz ale mi się mieszkają te wiadomości :)

Ja mam jutro wizyte i tez mam lekki stres. U mnie to będzie 8tc+6 wiec nir wiem czego się spodziewać :)
U mnie jutro też 8tc 6d ale wizytę mam dopiero 23 maja. Lekarz mówił że jak ta kosmowka się przykleja i nic się nie dzieje to nie ma potrzeby niepokoić maluszka. Jestem dobrej myśli.
 
reklama
Do góry