reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

Czasem sobie tak myślę jak daleko jestem od Was ,chociaz niektore sa 9 tydzien a ja 7 niby 2 tyg roznicy ale ile w tym czasie moze sie wydarzyc wow ![emoji2956][emoji87]
To prawda w ciąży szczególnie napoczatku nawet kilka dni robi ogromną różnicę , tak samo z małymi dziećmi nawet miesiąc to jest ogromna przepaść ;)
 
reklama
Mogę dziewczyny powiedzieć że wracam do żywych , mam 9 tydzień mdłości minimalne , czasem złapie zgaga , trochę senność ale przynajmniej mogę jeść ! Mam nadzieję że to nic złego nie znaczy bo mdłości miałam od samego początku około miesiąca , ale cieszę się że odpuściły sobie trochę :) jutro wizyta USG , czy Wam też trochę odpuściło czy jeszcze Was męczy ?
 
U mnie 6t5d więc wszystko się rozkręca....wstałam ale boję się zjeść bo już mi nie dobrze :(
 
Mogę dziewczyny powiedzieć że wracam do żywych , mam 9 tydzień mdłości minimalne , czasem złapie zgaga , trochę senność ale przynajmniej mogę jeść ! Mam nadzieję że to nic złego nie znaczy bo mdłości miałam od samego początku około miesiąca , ale cieszę się że odpuściły sobie trochę :) jutro wizyta USG , czy Wam też trochę odpuściło czy jeszcze Was męczy ?
Mdlosci ustaly poki co. Oby tak dalej.

Wspolczuje mdlosci. Jeszcze troszke i ustapia.

Zacisniete kciuki za dzisiejsze wizyty.

Cora prawie wyprwiona do szkoly. Maz dzis popołudniu idzie do pracy takze leżing i jeszcze raz leżing :)
 
Trzymam kciuki za wizytujące dzisiaj :)

Ja się zbieram na uczelnie, dzisiaj do 17 potem lece dawać korki, także dzień zleci. Narazie zapowiada się dobre samopoczucie :)
 
Mogę dziewczyny powiedzieć że wracam do żywych , mam 9 tydzień mdłości minimalne , czasem złapie zgaga , trochę senność ale przynajmniej mogę jeść ! Mam nadzieję że to nic złego nie znaczy bo mdłości miałam od samego początku około miesiąca , ale cieszę się że odpuściły sobie trochę :) jutro wizyta USG , czy Wam też trochę odpuściło czy jeszcze Was męczy ?

U mnie tez prawie 9 tydzień i od wczoraj mdłości trochę mniejsze. Ale wieczorem wymiotowałam [emoji849] zobaczymy jak będzie w kolejnych dniach. Mam nadzieje, że lepiej [emoji28]
Też mnie męczą od początku, dzień po teście się zaczęło to czego najbardziej się bałam [emoji85]
 
Dzień dobry dziewczyny.
Trzymam kciuki dzisiaj za Wasze wizyty [emoji1307]
Ja muszę dzisiaj zadzwonić do położnej się umówić [emoji106]
Miłego dnia i jak najmniej męczącego dnia [emoji274][emoji5]
 
Mnie właśnie z początkiem 9 tygodnia bardzo się poprawiło i odpuściła mi większość objawów, teraz jest 10tc i czuję się dobrze więc i dla Was jest nadzieja ze wreszcie będzie można normalnie funkcjonować :)
 
U mnie również 10 tc :) mdłości mam od czasu do czasu ale już bardzo delikatne. Przez tydzień miałam straszne mdłości z wymiotami ale na szczęście minęło. Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty;)
 
reklama
Cześć, to mój pierwszy post tutaj :) ja właśnie dziś zaczynam 10 tydzień, przez cały czas czuje się jak nie w ciąży :) jedynie co mam znacznie powiększone piersi :) i chyba dwa razy miałam mdłości. Byłam miesiąc temu na pierwszej wizycie, w środę mam kolejną. Jakoś ciężko mi sobie wyobrazić, że dziecko może się już ruszać i możemy usłyszeć serduszko... A kiedy będzie wiadomo jaka płeć ? :) U mnie też brzucha nie widać, tzn mam wrażenie że widać powiększający się brzuch ale przez jedzenie :) - przed ciążą ćwiczyłam, teraz praktycznie nie no i wiadomo... To raczej delikatne rozciągania niz ćwiczenia :) czy stosujecie jakieś kremy na piersi lub brzuch? bardzo fajnie, że jest to forum! :)
 
Do góry