reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

reklama
A ja mam jeszcze pytanie do dziewczyn z krwiakami.

Powiedzcie mi jak bada was lekarz?mam krwiaka i teraz mam plamienia.. I jestem ciekawa jak zbada mnie lekarz by sprawdzić jego wielkość. Przez powłoki brzuszne coś zobaczy?
 
Jejku dziewczyny :o Jakie brzuszki!! Nie wiedziałam, że w 9 tc już tak widać, o matko! A ja myślałam, że do końca semestru spokojnie nic nie będzie widać, a to będzie 12-13 tc :o
Ja jestem dzisiaj 6+3, ale czuję się bosko. Naprawdę, jak przed ciążą... macica nie boli, sutki też, nie jestem senna, chyba wolałabym się czuć źle, bo tak to zeświruję. Wizyta dopiero pojutrze, a ja się stresuje bardzo eh
 
Dzidzia ma 3 cm serduszko bije 160/minute mamy krwiaka kolejnego torbiel na prawym jajniku 4cm nakaz lezenia dodatkowo acard z lekow zwiekszona ilosc i częstotliwość luteiny
No to świetna wiadomość że z maluszkiem ok. Mam nadzieję że troszkę się już uspokoilas. Powodzenia
 
reklama
A ja mam jeszcze pytanie do dziewczyn z krwiakami.

Powiedzcie mi jak bada was lekarz?mam krwiaka i teraz mam plamienia.. I jestem ciekawa jak zbada mnie lekarz by sprawdzić jego wielkość. Przez powłoki brzuszne coś zobaczy?
Myślę że nie. Mi nic o krwiaku nie mówił tylko o odklejaniu kosmowki. Miałam wtedy dopochwowe. Mówił że przez przewłoki robi od 11 tc.
 
Do góry