reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

A mnie za to piersi bolą ale jakoś się jeszcze nie powiekszyly a mogłyby bo mam B [emoji28]
 
reklama
Dość dawno nie pisałam, ale muszę przyznać że w kwestii samopoczucia ostatnie 2 tyg to były jedne z najgorszych w życiu... non stop mdłości, bardzo silny ból głowy + zawroty głowy (przez to wszystko nie byłam w stanie racjonalnie myśleć)... prawie nie dawałam rady wstać z łóżka. Negatywne objawy zaczęły się na dzień po tym jak zaczęłam łykać duphaston, więc od razu miałam przypuszczenia co to wszystko powoduje. Ale jak byłam u poprzedniego lekarza to powiedział że mam brać więc brałam. W końcu w czwartek tj 2.05 udało mi się dostać do lekarza u którego planuję prowadzić ciążę i powiedział żebym odstawiła duphaston bo to nie ma sensu, od czwartku biorę tylko jedną tabletkę dziennie (wcześniej dwie) i już widzę dużo różnicę, a po 3 dniach jak będzie wszystko ok to mam odstawić w ogóle... Wczoraj pierwszy raz od dawna wyszłam na spacer a nawet przytomnie obejrzałam film, mąż też od razu zauważył różnicę (jakbym się obudziła z letargu). To wspaniałe uczucie wreszcie zaczęłam normalnie myśleć (chociaż lekkie mdłości nadal zostały) :) ... nie wiem czy tylko na mnie ten lek działa tak negatywnie, ale mam nadzieję, że już nigdy nie będę musiała do niego wracać ;) .... ale żeby nie było tak różowo na wizycie dowiedziałam się, że mam przodującą kosmówkę ( to dopiero 9 tyd więc może się jeszcze przemieści) i mam zakaz uprawiania seksu i ogólnie silnego przemęczania się.
Również miałam dużo skutków ubocznych po duphastonie, natomiast po luteinie nigdy.
 
Moja corka ma 18miesiecy i wiem o co Ci chodzi bo mam to samo zostaly nam klocki i daje jej kartony pelne zabawek byleby chwile sie zajela bo tak jest caly dzien mamo opa mamo co to mamo papa a ja nie mam sily sie ubrac do sklepu. Na szczęście moj maz wraca dzisiaj szybciej to weźmie dziewczyny na spacer bo ja marze o lozku.
A powiem Ci że ja nie podnoszę synka odkąd dowiedziałam się o ciąży a naprawdę był wymagający co do tego :) i nawet rak nie podnosi bo wie że mama nie może ;) kucam i się tulimy albo leżymy i tulimy się to tyle dobrego mam ;)
 
Tak , ja zdecydowałam się na drugie dziecko mimo że wiedziałam że będzie ciężko ze względu na to żeby właśnie mieli mała różnice między sobą i razem się rozwijali ;) ja jakoś dam radę a dla nich to będzie najlepszy prezent ;)
Piersi mnie Bolal tylko czasem nie ma tragedii może powiększyły się z rozmiar ale nie więcej ;) ogólnie przez pierwszą ciążę powiększyły mi się piersi o dwa rozmiary ciekawe czy teraz też tak będzie ;)
Co do zajścia w ciążę druga to nie ma reguły że zachodzi się szybciej , nam się udaje w każdą zajść za 1 podejściem więc nie mam porównania ale mam koleżanki które starały się o drugą ciążę tak 4-6 lat bo np jajowody się przytkaly czy coś ;)
 
Tak , ja zdecydowałam się na drugie dziecko mimo że wiedziałam że będzie ciężko ze względu na to żeby właśnie mieli mała różnice między sobą i razem się rozwijali ;) ja jakoś dam radę a dla nich to będzie najlepszy prezent ;)
Piersi mnie Bolal tylko czasem nie ma tragedii może powiększyły się z rozmiar ale nie więcej ;) ogólnie przez pierwszą ciążę powiększyły mi się piersi o dwa rozmiary ciekawe czy teraz też tak będzie ;)
Co do zajścia w ciążę druga to nie ma reguły że zachodzi się szybciej , nam się udaje w każdą zajść za 1 podejściem więc nie mam porównania ale mam koleżanki które starały się o drugą ciążę tak 4-6 lat bo np jajowody się przytkaly czy coś ;)
Wlasnie fajna jest taka roznica dla dzieci. Ja tez bym tak chciała jesli bede starac sie o 2 dzidzie. Moj to chcial by 3 ale juz mu powiedzialam ze na razie limit wyczerpany na 1 :D ale ja mialam.siostrę starsza i to az o 5 lat wiec wiem ze to.przepasc mimo ze teraz ta różnica juz nie jest tak widoczna to i tak uwazam ze taka jak ty będziesz miala jest najlepsza :D gorzej faktycznie dla ciebie bo jakos ten najciezszy moment trzeba wytrwac.
 
Moje sie i mega powiekszyly i bola ze sama boje sie do nich dotknac. Mam nadzieje ze to minie i po porodzie juz tak nie meczy bo bedziemy mieli problem przy karmieniu :eek:
 
reklama
Do góry