reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

Ja mam dwie córki rok po roku. Najgorszy ciążowy czas przypadał na 6-9miesięcy starszej córki. Akurat zaczynała sie przemieszczać i wstawać. Wiec doskonale wiem co czujesz.

Mnie głowa bolała ze 3 dni teraz ale przeszło. Natomiast dzisiaj mi brzuch dokucza.
 
reklama
Ja mam dwie córki rok po roku. Najgorszy ciążowy czas przypadał na 6-9miesięcy starszej córki. Akurat zaczynała sie przemieszczać i wstawać. Wiec doskonale wiem co czujesz.

Mnie głowa bolała ze 3 dni teraz ale przeszło. Natomiast dzisiaj mi brzuch dokucza.
Powiem szczerze że na szczęście mój synek jest bardzo grzeczny i nie lobuzuje tylko ładnie się bawi ale lubię bawić się z nim w rozwijające zabawy a teraz przy takim samopoczuciu to powiem szczerze mam wyparowany mózg ... I poczucie winy ze nie powiecam mu tyle uwagi ale co zrobić sama wiedziałam na co się decyduje ;) Jeszcze żeby była ładna pogoda to byśmy spędzali więcej czasu na dworze a tu jak na złość pogoda paskudna :(
 
Powiem szczerze że na szczęście mój synek jest bardzo grzeczny i nie lobuzuje tylko ładnie się bawi ale lubię bawić się z nim w rozwijające zabawy a teraz przy takim samopoczuciu to powiem szczerze mam wyparowany mózg ... I poczucie winy ze nie powiecam mu tyle uwagi ale co zrobić sama wiedziałam na co się decyduje ;) Jeszcze żeby była ładna pogoda to byśmy spędzali więcej czasu na dworze a tu jak na złość pogoda paskudna :(
Moja corka ma 18miesiecy i wiem o co Ci chodzi bo mam to samo zostaly nam klocki i daje jej kartony pelne zabawek byleby chwile sie zajela bo tak jest caly dzien mamo opa mamo co to mamo papa a ja nie mam sily sie ubrac do sklepu. Na szczęście moj maz wraca dzisiaj szybciej to weźmie dziewczyny na spacer bo ja marze o lozku.
 
Moja corka ma 18miesiecy i wiem o co Ci chodzi bo mam to samo zostaly nam klocki i daje jej kartony pelne zabawek byleby chwile sie zajela bo tak jest caly dzien mamo opa mamo co to mamo papa a ja nie mam sily sie ubrac do sklepu. Na szczęście moj maz wraca dzisiaj szybciej to weźmie dziewczyny na spacer bo ja marze o lozku.

Ja nie mam dzieci, więc mogę myśleć tylko o sobie i narzekać, a mąż się obchodzi ze mną jak z "jajkiem" pociesza i gotuje obiadki ;) ... ale domyślam się, że musicie mieć naprawdę ciężko pogodzić naprawdę kiepskie samopoczucie z opieką nad dzieckiem... ale za to dla dzieci to chyba sytuacja idealna będą mieć rodzeństwo w podobnym wieku, zawsze będzie z kim porozmawiać, pobawić się. Też marzę o tym, żeby drugie dziecko urodzić w max 1,5-2 lata po pierwszym, ale zobaczymy jak to wyjdzie. Szczególnie że o tą ciąże staraliśmy się 4 lata :)
 
Ja nie mam dzieci, więc mogę myśleć tylko o sobie i narzekać, a mąż się obchodzi ze mną jak z "jajkiem" pociesza i gotuje obiadki ;) ... ale domyślam się, że musicie mieć naprawdę ciężko pogodzić naprawdę kiepskie samopoczucie z opieką nad dzieckiem... ale za to dla dzieci to chyba sytuacja idealna będą mieć rodzeństwo w podobnym wieku, zawsze będzie z kim porozmawiać, pobawić się. Też marzę o tym, żeby drugie dziecko urodzić w max 1,5-2 lata po pierwszym, ale zobaczymy jak to wyjdzie. Szczególnie że o tą ciąże staraliśmy się 4 lata :)
No nam teraz szybko zaskoczylo bo o malutka walczylismy 6lat
 
Ja nie mam dzieci, więc mogę myśleć tylko o sobie i narzekać, a mąż się obchodzi ze mną jak z "jajkiem" pociesza i gotuje obiadki ;) ... ale domyślam się, że musicie mieć naprawdę ciężko pogodzić naprawdę kiepskie samopoczucie z opieką nad dzieckiem... ale za to dla dzieci to chyba sytuacja idealna będą mieć rodzeństwo w podobnym wieku, zawsze będzie z kim porozmawiać, pobawić się. Też marzę o tym, żeby drugie dziecko urodzić w max 1,5-2 lata po pierwszym, ale zobaczymy jak to wyjdzie. Szczególnie że o tą ciąże staraliśmy się 4 lata :)
Niby mówią że jak szybko chcesz drugie to jest łatwiej zajść w ciążę. My 1,5 roku się staraliśmy ale w jakim odstępie bd chciała nie wiem czas pokaże. Współczuję wam dziewczyny ale w końcu to zle samopoczucie minie. Też czekam chociaż nie mam co narzekac tylko mdłości mam bez wymiotów jak jem systematycznie i pije to w miarę jest ok... Ale to zmęczenie... I czasami ten ból brzucha... Mam w tygodniu egzamin w pracy a nie mam siły się uczyć... Ja dzieci też nie mam ale mam pieska 5 miesięcy który trochę uwagi potrzebuje. Ciekawe jak pogodze opiekę nad nim i dzieckiem. Mam nadzieję że bez jakichkolwiek problemów.
 
A i ten ból piersi... Też macie? Mi piersi się już tak powiększyły a to dopiero 7tc. Chociaz nie narzekam takie mogą zostać :)
 
A i ten ból piersi... Też macie? Mi piersi się już tak powiększyły a to dopiero 7tc. Chociaz nie narzekam takie mogą zostać :)
U mnie jakoś brak pozytywnych objawów ciąży więc rozmiar piersi też bez zmian :) ...ale też nie narzekam bo prawie nie bolą... chociaż właściwie staniki mnie zaczynają trochę uciskać ale niestety nie przez rozmiar miseczki ale jakby za ciasne pod biustem
 
reklama
Ja nigdy nie mialam duzych ppiersi a teraz jestem w 10 tc i maam giganty :D a podobno dopiero zaczna rosnac oO jestem w szoku ! A dziewczyny czy mierzycie cisnienie jesli boli was tak glowa ? Ja slyszalam ze w ciazy moga wystapic tez migreny
 
Do góry