reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

reklama
Ja przed ciaza chcialam miec 3 dzieci, ale przez te "przyjemnosci" jakich mi ta obecna dostarcza wiem ze dlugo sie nie zdecyduje na kolejna. Narzeczony uwaza ze najlepsza jest mala roznica wieku bo taka jest miedzy nim i jego siostra - 2 lata. Miedzy mna a moim bratem 5 i uwazam ze jest duzo lzej, szczegolnie mamie. Dla mnie frajda bylo bujac brata w wozku albo trzymac na rekach czy zabawiac. W tym czasie mama mogla zrobic obiad, wykapac sie na spokojnie.. Ja bym chciala nawet wieksza roznice 7-8 lat. W tym momencie mam niespelna 20 wiec czasu jest jeszcze sporo :)
 
Ja dziś niestety obudziłam się w bardzo kiepskim humorze :( wczoraj przez pół dnia również miałam kiepski nastrój i naplakalam sie z byle powodu
Nienawidzę być taka zależna od innych ... W takim sensie że prosić o pomoc gdy np źle się czuje ...
Dziś obudziłam się z tępym bólem brzucha :( wzięłam no Spe ale póki co tylko trochę pomogła :( czuje się jakbym miała zaraz zacząć krwawić ;(
 
Ja dziś niestety obudziłam się w bardzo kiepskim humorze :( wczoraj przez pół dnia również miałam kiepski nastrój i naplakalam sie z byle powodu
Nienawidzę być taka zależna od innych ... W takim sensie że prosić o pomoc gdy np źle się czuje ...
Dziś obudziłam się z tępym bólem brzucha :( wzięłam no Spe ale póki co tylko trochę pomogła :( czuje się jakbym miała zaraz zacząć krwawić ;(
Ja tak mialam wczoraj od popodnia do nocy zasypialam z bolem taki dziwny jakby mi sie igly wbijaly w podbrzusze a pozniej byl jednostajny od plecow az do brzucha wzielam magnez i zasnelam dzisiaj juz jest ok. Ale Wczoraj biegalam sprawdzić czy nie krwawie
 
Ja tak mialam wczoraj od popodnia do nocy zasypialam z bolem taki dziwny jakby mi sie igly wbijaly w podbrzusze a pozniej byl jednostajny od plecow az do brzucha wzielam magnez i zasnelam dzisiaj juz jest ok. Ale Wczoraj biegalam sprawdzić czy nie krwawie
U mnie dziś zaczął się 9 tydzień , mylące jest dla mnie to że od początku mam bóle krzyża i niewiem kiedy to coś złego a kiedy normalne :( mam nadzieję że dziś ustąpi ten ból ;( ja magnez biorę codziennie, ale w skrajnych przypadkach pomagam sobie no spa , dziś na szczęście niedziela i mąż w domu to zajmie się synkiem a ja poleze
 
U mnie dziś zaczął się 9 tydzień , mylące jest dla mnie to że od początku mam bóle krzyża i niewiem kiedy to coś złego a kiedy normalne :( mam nadzieję że dziś ustąpi ten ból ;( ja magnez biorę codziennie, ale w skrajnych przypadkach pomagam sobie no spa , dziś na szczęście niedziela i mąż w domu to zajmie się synkiem a ja poleze
Ja nie biore no spy wogole bo niestety moj zoladek nie toleruje tego skladnika na s. Ja tez od początku mam bole krzyzowe. A wczoraj to mialam wrazenie ze brzuch sie tak mocno napinal. A te moje klucie to obstawiam pecherz. Ja miesiaczki mialamz bolami krzyzowymi porod tez bole krzyzowe takze teraz jak tylko cos boli to panika. Odpoczywaj a gdyby cos to jedz na IP dla własnego spokoju ducha
 
Ania i znowu... Ja tez wczoraj mialam taki ból. Jakby mi ktoś igiełki wbijał wewnątrz macocy albo norzykiem nacinal...

Też unikam nospy. Przekonałam sie co to jest zespol ponospowy u dziecka i jest to lek który traktuje jak ostatecznosc.
 
Ja nie biore no spy wogole bo niestety moj zoladek nie toleruje tego skladnika na s. Ja tez od początku mam bole krzyzowe. A wczoraj to mialam wrazenie ze brzuch sie tak mocno napinal. A te moje klucie to obstawiam pecherz. Ja miesiaczki mialamz bolami krzyzowymi porod tez bole krzyzowe takze teraz jak tylko cos boli to panika. Odpoczywaj a gdyby cos to jedz na IP dla własnego spokoju ducha
Wiesz co we wtorek mam wizytę to już poczekam , chyba że będę krwawić to odrazu na izbę
Nie chce byc też panikarą bo kiedyś lekarz mi powiedział że w ciąży i po ciąży to jeszcze nieraz zaskoczy mnie organizm i dziwne kucia bóle itp ;) smutno mi tylko jak pomyślę że coś może być nie tak
Ja to raczej mam taki bol hmm jakby ktoś rozrywał macicę więc pocieszam się że może to rozciąganie plus ból taki jakby raczej ktoś walił w nią młotkiem nie wbijał igiełki więc może jakieś skurcze , tak myślę sobie że może dzis przypada dzień okresu i stąd tę bóle
 
reklama
Do góry