reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

reklama
I u mnie brzuch wzdęty jak w 6 miesiącu. To na bank gazy bo kłuje po jedzeniu więc staram się małymi porcjami i pić dużo wody. Szukam póki co lekarza do prowadzenia ciąży ;/
 
Czekam właśnie na wizytę u lekarza na NFZ i już zaczynam żałować swojej decyzji, jest 30 minut po czasie a jestem druga w kolejce :O mam taki plan, że jak mi nie będzie chciał zrobić usg to powiem, że zapłacę za usługę prywatną (bo tu jest tak i tak). No dla mnie to paranoja jakbym miała czekać do 11 tygodnia na usg :/ trzymajcie kciuki dziewczyny
 
Czekam właśnie na wizytę u lekarza na NFZ i już zaczynam żałować swojej decyzji, jest 30 minut po czasie a jestem druga w kolejce :O mam taki plan, że jak mi nie będzie chciał zrobić usg to powiem, że zapłacę za usługę prywatną (bo tu jest tak i tak). No dla mnie to paranoja jakbym miała czekać do 11 tygodnia na usg :/ trzymajcie kciuki dziewczyny
No to niezle, przecież usg zrobic trzeba [emoji33] nie daj sie im tam i trzymam za Was kciuki [emoji110]
 
Czekam właśnie na wizytę u lekarza na NFZ i już zaczynam żałować swojej decyzji, jest 30 minut po czasie a jestem druga w kolejce :O mam taki plan, że jak mi nie będzie chciał zrobić usg to powiem, że zapłacę za usługę prywatną (bo tu jest tak i tak). No dla mnie to paranoja jakbym miała czekać do 11 tygodnia na usg :/ trzymajcie kciuki dziewczyny
No niestety do lekarzy trochę się czeka w kolejkach.. Ja u swojego gin jak byłam pierwszy raz i to prywatnie czekałam 4h.. A mieszkam 60km więc siedziałam w poczekalni i czekałam na swoją kolej, ale jak dobry lekarz to zawsze warto czekać... Teraz do każdego specjalisty kolejki... A usg to powinien zrobić...
 
I jak? Zrobił usg?
No właśnie nie!!!!! Mówiłam mu, że chce i mogę zapłacić prywatnie ale on mi na to, że to niepotrzebne teraz i dopiero w 12 tygodniu. I że niby to szkodliwe dla dziecka robić usg tak wczesnie. No i teraz się zastanawiam czy iść prywatnie czy odpuścić i czekać. W ogóle mnie tylko obmacal, powiedział że macica normalnych rozmiarów i rozpulchniona, pobrał cytologie i tyle. Badania zleci dopiero 16 mają na wizycie. A usg ok. 4 czerwca.
 
reklama
No właśnie nie!!!!! Mówiłam mu, że chce i mogę zapłacić prywatnie ale on mi na to, że to niepotrzebne teraz i dopiero w 12 tygodniu. I że niby to szkodliwe dla dziecka robić usg tak wczesnie. No i teraz się zastanawiam czy iść prywatnie czy odpuścić i czekać. W ogóle mnie tylko obmacal, powiedział że macica normalnych rozmiarów i rozpulchniona, pobrał cytologie i tyle. Badania zleci dopiero 16 mają na wizycie. A usg ok. 4 czerwca.

Jak to szkodliwe dla dziecka, o czym on gada o_O
 
Do góry