reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

reklama
Ja wcześnie jak miałam nieplodny śluz miałam podobnie czasem był mega biały czasem lekko żółty. Także się nie przejmuj wydaje mi się że to normalne.
Ja mam bialy ale raz czy dwa zdazyl mi sie lekko zoltawy i. Lekarz powiedzial ze to delikatne przeziebienie sie taknie objawia a nawet nie czulam ze mialam.katar czy cos. Wiec.moze u was tez tak.jest. mi przeszlo.po.paru dniach.
 
Dziewczyny powiedzcie jak to jest od przyszłej soboty 6tc chciałabym przed majówka o ile się uda zapisać się do jakiegoś innego lekarza chociaż tylko na to potwierdzenie ciąży bo swojego mam 10 maja... Można tak nie?
 
Jeżeli chodzi u mnie o objawy to mi na same święta mdłości ustały i piersi już mnie prawie nie bolą i oczywiście zaczynam się bać, że znowu coś jest nie tak.. echh.
A czy któraś z Was ma żółty śluz może?

Żółty śluz jest jeszcze ok ;) chyba że wydaje się zielony to już nie, bo prawdopodobnie infekcja ...
pH pochwy się podnosi na zasadowe i trzeba jednak uważać, bo o infekcje łatwiej :(
 
Hej, moj sluz tez podchodzi pod lekko zolty, wydaje ki sie to norma.
Probuje dodzwonic sie do przychodni umowic sie na wizyte ale nici z tego bede musia osobiscie isc.
 
Dziewczyny też macie już taki większy lekko ksztaltny brzuch? Już w większość spodni się nie mieszcze. I coraz trudniej mi go ukryć. Muszę iść na zakupy ale co nie przymierze to widać brzuch. A jeszcze z 4/5 tyg chciałabym go "trzymać w tajemnicy"
 
reklama
Dziewczyny też macie już taki większy lekko ksztaltny brzuch? Już w większość spodni się nie mieszcze. I coraz trudniej mi go ukryć. Muszę iść na zakupy ale co nie przymierze to widać brzuch. A jeszcze z 4/5 tyg chciałabym go "trzymać w tajemnicy"
A który to tydzień? Ja póki co stanik musiałam nowy kupić bo mm wszystkie za małe tak mi piersi napuchly... A normalnie mam bardzo małe piersi
 
Do góry