reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

reklama
Godzinę temu pisałam ze czuje się Ok a teraz ni niedobrze i za godzinę do pracy muszę jechać.

Czy wy także macie reperkusje z brzuchem? Mnie co i raz Zawiercie hak do biegunki i to enty raz.
właśnie ja ostatnio co rano musze lecieć na dwójkę ekspresem i czuje jelita na całej długości
 
Głodna jestem ale jak zaczynam jeść to albo bez smaku albo mi nie dobrze. Nadal czekam na wynik bety. Jadę do pracy której od pewnego czasu mam dość :/.
 
Właśnie odebrałam wynik bety. Tylko 351.8. Nie za mała? Dziś idę powtorzyc. Jeśli wczoraj robiłam przed 19 to jak dziś zrobię przed 18 to wynik powinien być podwójny tak?
 
Wstalam rano pyk do kibelka i znowu te obrzydliwe plamienie przeciez mnie cos trafi. Przez caly dzien. Jest tego naprawde malutko a rano tragedia. Moje mlodsze dziecko zasnelo 12godzin temu w nowym lozu i dalej spi. Chyba jej sluzy nasza inwestycja;-)
 
reklama
Do góry