reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

Hej. Pozwolę sobie do was dołączyć. Termin teoretycznie 17.12. To moja druga ciąża. Pierwsza poronilam w czerwcu zeszłego roku. Teraz mam stracha, że znów to samo. Zaraz jadę zrobić betę. 3 dni przed planowana @ test pozytywny. Objawy jak przy poprzedniej mdłości, bóle macicy. Tylko mam problem bo moja ginekolog ma termin dopiero pod koniec maja. Umówiłam się do innej (chciałam by prowadziła ciąże) a termin dopiero 6.05. Wiem, że tyle nie wytrzymam ale nie chce iść w ciemno.
 
reklama
Hej. Pozwolę sobie do was dołączyć. Termin teoretycznie 17.12. To moja druga ciąża. Pierwsza poronilam w czerwcu zeszłego roku. Teraz mam stracha, że znów to samo. Zaraz jadę zrobić betę. 3 dni przed planowana @ test pozytywny. Objawy jak przy poprzedniej mdłości, bóle macicy. Tylko mam problem bo moja ginekolog ma termin dopiero pod koniec maja. Umówiłam się do innej (chciałam by prowadziła ciąże) a termin dopiero 6.05. Wiem, że tyle nie wytrzymam ale nie chce iść w ciemno.

Hejka. :) Ja tak samo jak Ty mam stracha, że będzie znów to samo, ale mimo wszystko staram się być dobrej myśli. No to terminy faktycznie powalające..
 
Hejka. :) Ja tak samo jak Ty mam stracha, że będzie znów to samo, ale mimo wszystko staram się być dobrej myśli. No to terminy faktycznie powalające..
To są terminy na wizyty prywatne. Jakoś mam skaze w wizytach na NFZ. Najgorsze jest to, że u dobrych gin krótszego terminu nie znajdę :(.
 
To są terminy na wizyty prywatne. Jakoś mam skaze w wizytach na NFZ. Najgorsze jest to, że u dobrych gin krótszego terminu nie znajdę :(.

Szczerze mówiąc ja nigdy nie byłam na NFZ bo podobnie jak Ty mam skaze na nich. U mnie w mieście na szczęście terminy są za ok 3-4 tygodnie, ale oczywiście jeśli chodzi o ciążę :)
 
Zobacz załącznik 960419

A ja po pierwszej wizycie.
5 tc. BETA z 4.04 Ok 4500 (mam już nie powtarzać).
Mam przyjść za dwa tygodnie.

Profilaktycznie duphaston 2x1 i podobnie jak wy, magnez i kwas foliowy.

Kochane Dziewczynki. Wszystko co piękne dopiero przed Nami i to powinna być nasza dewiza ba forum ![emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️
Kropek❤❤❤
 
reklama
Do góry