reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

W sumie jeden dzień.
To to jest świetny wynik. Zrob jutro zeby byl odpowiedni przyrost bo. Ja. Tez robilam dzien po dniu bo chciałam się wcisnac do lekarki ale pozniej byl tylkp sres czy przyroat jest ok. 125 na drugi dzien 195 a ppzniej 404 dzisiaj b sie zebrala ale jakos ciezko mi te moje dzieciaki wybrac gdziekolwiek
 
reklama
Właśnie odebrałam wynik bety. Tylko 351.8. Nie za mała? Dziś idę powtorzyc. Jeśli wczoraj robiłam przed 19 to jak dziś zrobię przed 18 to wynik powinien być podwójny tak?
Ja dzień po planowej miesiączce miałam 40 :D Dzisiaj ide odebrac robione wczoraj czyli 5 dni po. Ale mam bardzo krótkie cykle (i prawdopodobnie 10 dni fazy lutealnej i dlatego dziwię się że udało się zajść za pierwszym razem ) więc póki co się nie martwię. Myślę że to nie wyścig na wartości i jak rośnie to jest ok.
 
To to jest świetny wynik. Zrob jutro zeby byl odpowiedni przyrost bo. Ja. Tez robilam dzien po dniu bo chciałam się wcisnac do lekarki ale pozniej byl tylkp sres czy przyroat jest ok. 125 na drugi dzien 195 a ppzniej 404 dzisiaj b sie zebrala ale jakos ciezko mi te moje dzieciaki wybrac gdziekolwiek
Mam nadzieję :)
 
Ja nawet nie wiem jaki mam przyrost, bo w Holandii nie robią bety, nie ma tez możliwości iść prywatnie. Mogłabym wyprosić lekarza rodzinnego, ale oni też nie chcą dawać jak nie ma powodów. Zresztą tutaj tez nie podtrzymują ciąży. Dlatego cierpliwie czekam na na usg [emoji16][emoji16]
 
Ja nawet nie wiem jaki mam przyrost, bo w Holandii nie robią bety, nie ma tez możliwości iść prywatnie. Mogłabym wyprosić lekarza rodzinnego, ale oni też nie chcą dawać jak nie ma powodów. Zresztą tutaj tez nie podtrzymują ciąży. Dlatego cierpliwie czekam na na usg [emoji16][emoji16]
Kieoko. A kiedy masz termin usg?
 
Dzień dobry. Ja już w pracy. Wczoraj ginekolog założył mi kartę ciąży, co prawda póki co tylko ciałko żółte było widoczne, podobno wychodzi tak 4tc plus 1 dzień, a teoretycznie powinnam mieć 4tc plus 5 dni, ale póki co ginekolog powiedział że wszystko wygląda dobrze
 
Dzień dobry. Ja już w pracy. Wczoraj ginekolog założył mi kartę ciąży, co prawda póki co tylko ciałko żółte było widoczne, podobno wychodzi tak 4tc plus 1 dzień, a teoretycznie powinnam mieć 4tc plus 5 dni, ale póki co ginekolog powiedział że wszystko wygląda dobrze
Fajnie ze juz masz karte mi nie zalozono bo podobno dopiero jak będzie akcja serduszka, zakladaja. Moja ciaza tez jest mlodsza o 3/4 dni takze takie odchylenie jest w normie
 
Mi miemzienie w brzuchu ustąpiło, ale to co wyłazi mi na twarzy i we włosach to masakra, wcześniej tak nie miałam [emoji20] pryszcz za pryszczem i to jeszcze takie brzydkie żółte bleeeee [emoji28], piersi wrażliwe i okropny apetyt [emoji57] czuje, ze będę musiała się niezle pilnować, zeby nie przytyć więcej niż 15 kg (tak jak w poprzednich) ..
I tak,stwierdzam „ze każda ciąża inna”[emoji6]
 
reklama
Ja nawet nie wiem jaki mam przyrost, bo w Holandii nie robią bety, nie ma tez możliwości iść prywatnie. Mogłabym wyprosić lekarza rodzinnego, ale oni też nie chcą dawać jak nie ma powodów. Zresztą tutaj tez nie podtrzymują ciąży. Dlatego cierpliwie czekam na na usg [emoji16][emoji16]
Ja nie robię bety bo to dodatkowy stres A jak będzie miało być dobrze to bedzie
 
Do góry