reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

@Inulina [emoji173]️[emoji173]️ piękne zdjęcie usg

Ja wizytę u mnie w klinice mam na 30.4 ale stwierdziłam,że jak będę w Polsce to podjade sobie na usg. Zawsze to 1,5 tygodnia szybciej [emoji16]
Dziewczyny a jak wy się czujecie w ogóle? Macie jakieś dolegliwości już ? Czy dalej sama się męczę z mdłościami ? [emoji85]
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja nie mam , mam nadzieję, że mnie to ominie tym razem. Bolą mnie piersi i chce mi się spać. Dziś zjadłem kanapkę że śledziem, choć nie lubię śledzi.
Ja tez zajadalam sie sledziami w musztardzie do tego pomarancze kiwi. Slodkie jest blee kawa tez juz blee papierosy bardzo blee zapachy wyczuwam wszystko psa obiad u sasiadki perfumy tezmi nie podchodza mdlosci moze jakies sa ale napewno nie takie straszne jak przy mlodej cycki czuje ale tez bez szalu jak zobacze serduszko to chyba wkoncu uwierze ze sie udalo.

Nareszcie koniec remontu sypialni to bylu najlepiej zainwestowane pieniadze z lozka sie wychodzic nie chce teraz remont pokoju dziewczynek i przedpokoju i nareszcie koniec.
 
Ja tez zajadalam sie sledziami w musztardzie do tego pomarancze kiwi. Slodkie jest blee kawa tez juz blee papierosy bardzo blee zapachy wyczuwam wszystko psa obiad u sasiadki perfumy tezmi nie podchodza mdlosci moze jakies sa ale napewno nie takie straszne jak przy mlodej cycki czuje ale tez bez szalu jak zobacze serduszko to chyba wkoncu uwierze ze sie udalo.

Nareszcie koniec remontu sypialni to bylu najlepiej zainwestowane pieniadze z lozka sie wychodzic nie chce teraz remont pokoju dziewczynek i przedpokoju i nareszcie koniec.

No ja na zapachy też jestem wyczulona. Odrzuciło mnie od kawy i czekolady [emoji85]
Noo to kupę roboty macie[emoji28] my będziemy dopiero na lato remont robić wiec jeszcze się nastawiam psychicznie, bo nienawidzę remontów [emoji849]
 
No ja na zapachy też jestem wyczulona. Odrzuciło mnie od kawy i czekolady [emoji85]
Noo to kupę roboty macie[emoji28] my będziemy dopiero na lato remont robić wiec jeszcze się nastawiam psychicznie, bo nienawidzę remontów [emoji849]
Ja się bardzo cieszylam na ten remont ale nie w tej sytuacji. A remont z brzuchem juz przerabialam takze chyba wole ten teraz;-)
 
@Inulina [emoji173]️[emoji173]️ piękne zdjęcie usg

Ja wizytę u mnie w klinice mam na 30.4 ale stwierdziłam,że jak będę w Polsce to podjade sobie na usg. Zawsze to 1,5 tygodnia szybciej [emoji16]
Dziewczyny a jak wy się czujecie w ogóle? Macie jakieś dolegliwości już ? Czy dalej sama się męczę z mdłościami ? [emoji85]
Ogólnie ok tylko piersi....wielkie i bolące:)
 
@Inulina [emoji173]️[emoji173]️ piękne zdjęcie usg

Ja wizytę u mnie w klinice mam na 30.4 ale stwierdziłam,że jak będę w Polsce to podjade sobie na usg. Zawsze to 1,5 tygodnia szybciej [emoji16]
Dziewczyny a jak wy się czujecie w ogóle? Macie jakieś dolegliwości już ? Czy dalej sama się męczę z mdłościami ? [emoji85]

Ja jestem zmęczona i śpiąca w ciągu dnia :) Cycki trochę bolą ale nie za dużo. W macicy przestało mnie ciągnąć chociaż na początku prawie cały czas coś czułam. No i smaki trochę inne :p
I to tyle, mam nadzieje że nie będę miała żadnych innych :D
 
@Inulina [emoji173]️[emoji173]️ piękne zdjęcie usg

Ja wizytę u mnie w klinice mam na 30.4 ale stwierdziłam,że jak będę w Polsce to podjade sobie na usg. Zawsze to 1,5 tygodnia szybciej [emoji16]
Dziewczyny a jak wy się czujecie w ogóle? Macie jakieś dolegliwości już ? Czy dalej sama się męczę z mdłościami ? [emoji85]
Oj ja mam mdłości od rana do wieczora, każde jedzenie czy picie to koszmar!

Dzień dobry z samego rana :)
 
reklama
Do góry