reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

Ja Lubelskie.
Ze względu na krwiaka w pierwszej ciąży i zagrożoną całą ciążę teraz od początku jestem na duphastonie,a do tego euthyrox na niedoczynność.
Dziewczyny mam wyniki bety:502,8, liczba ta według norm odpowiada 1-2,2-3 lub 3-4 tydzień. Według kalkulatora jestem teraz w 5tygodniu (4+5). Myślicie,że beta w porządku?Powinnam ją powtórzyć za dwa dni i powinna być podwojona,aby uznać za prawidłowy przyrost?
 
reklama
Dziewczyny czy ktoras z was bierze jakies suplementy ? Mi noga strasznie mrowi a przed ciaza mialam niski poziom potasu i mysle czy moge brac ten potas w plushu co zawsze
 
Ja Lubelskie.
Ze względu na krwiaka w pierwszej ciąży i zagrożoną całą ciążę teraz od początku jestem na duphastonie,a do tego euthyrox na niedoczynność.
Dziewczyny mam wyniki bety:502,8, liczba ta według norm odpowiada 1-2,2-3 lub 3-4 tydzień. Według kalkulatora jestem teraz w 5tygodniu (4+5). Myślicie,że beta w porządku?Powinnam ją powtórzyć za dwa dni i powinna być podwojona,aby uznać za prawidłowy przyrost?
Ja tez Lubelskie
 
Moja beta z 5 grudnia niestety tylko 1500 :( boję się, czy to nie za mało.. kolejną robiłam dziś, ale jeszcze nie mam wyników
Spokojnie może później zaczęła rosnąć. Najważniejsze żeby rosła. Ja jutro robię w innym laboratorium więc też za bardzo nie będę mogla porównać. Mój lekarz kazał zrobić tylko raz żeby sprawdzić jaka jest wartość i czy ewentualnie możemy robić USG. Ta 4.04 zrobiłam z ciekawości. W poprzedniej ciąży rosła prawidłowo a nic z tego nie wyszło więc jak widać wszystko jest mozliwe
 
reklama
Do góry