reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

Plamie od wczoraj rano juz tak porzadnie. Bylam na sorze wczoraj zrobili usg i wiemze jest sporo krwi w macicy i jakis krwiak. Tylko wiem tez ze razem z ta krwia moze poleciec babel. Brzuch nie boli jakos mocno. Bardziej plecy. Obdzwonilam wszystkie przychodnie albo nie ma lekarza albo dopiero przyszly tydzien najszybciej prywatna wizyta w czwartek. Jak leze nie ma tragedii jak wstane to jest tego duzo no i jak z wc korzystam. Licze ze to ta krew z macicy. Bo na poronna to nie wyglada a ze juz kilka razy poronilam to wiem ale niepokoje sie tym wszystkim. Zostało mi lezenie i branie lekow jutro podjade na bhcg sprawdzic przyrost. Mam nadzieje że bedzie ok
A jakie leki bierzesz?mi przepisano przy krwiak i dumą 3×1 i cyklonamine
 
reklama
Hej dziewczyny. Dołącze do Was i ja mam nadzieję. Termin z OM mam na 5.12.2019 ;) niestety jestem już po jednej stracie rok temu. Jest tu jakaś przyszła mama, która jest od początku ciąży na heparynie i acardzie? Powodzenia dziewczyny!
emoji77.png
Hej dziewczyny. Dołącze do Was i ja mam nadzieję. Termin z OM mam na 5.12.2019 ;) niestety jestem już po jednej stracie rok temu. Jest tu jakaś przyszła mama, która jest od początku ciąży na heparynie i acardzie? Powodzenia dziewczyny! [emoji77]
Hej ja również mam termin na 5.12. straciłam ciąże w tamtym roku w październiku. Teraz biorę acard dupka 3x dziennie i bromergon.
 
reklama
Do góry