reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

Ja tylko leżę -siedzę-leżę więc kondycji zero !!!!! Ciągłe bóle i ja mam ale już się nimi nie martwię aż tak jak na początku. Zaczęłam już kupować wyprawkę to moja pierwsza ciąża więc nic nie mam i wszystko jest dla mnie nowością. W piątek do lekarza to wkońcu wyrwe się z domu ;)
 
reklama
Ja również leżę, choc leżenie nie jest już takie przyjemne, na plecach ciężko się oddycha, obroce się na prawy bok to chwile poleżę i kłuje mnie coś tam, wiec co chwile muszę zmieniać pozycje. U mnie również pierwsza ciąża ale wyprawkę już prawie cała mam :) Teraz pozostało mi czekac do 3 grudnia
 
Ja również leżę, choc leżenie nie jest już takie przyjemne, na plecach ciężko się oddycha, obroce się na prawy bok to chwile poleżę i kłuje mnie coś tam, wiec co chwile muszę zmieniać pozycje. U mnie również pierwsza ciąża ale wyprawkę już prawie cała mam :) Teraz pozostało mi czekac do 3 grudnia

Ja odkąd śpię tylko na lewej stronie nie czuje bólów w plecach. Polecam włożyć poduszkę między kolana, pod brzuch i położyć się na lewym boku. Po trzech nockach powinno być już lepiej [emoji4]
 
Ja również leżę, choc leżenie nie jest już takie przyjemne, na plecach ciężko się oddycha, obroce się na prawy bok to chwile poleżę i kłuje mnie coś tam, wiec co chwile muszę zmieniać pozycje. U mnie również pierwsza ciąża ale wyprawkę już prawie cała mam :) Teraz pozostało mi czekac do 3 grudnia
Ja mam termin na 2 grudnia :) [GROUP=][/GROUP] Ja czekałam z wyprawką do bezpiecznego czasu. Za wiele się działo od początku ciąży ale teraz nadrabram :D:biggrin2:
 
Ja dziś jadę do lekarza na badania, minęło 12 dni od ostatniego usg ciekawa jestem jak dziewczyny rosną bo ja prawie kilo przybrałam
Jeśli chodzi o leżenie na lewym boku to może warto poczytać o tym, wszędzie mimo wszystko zaleca się spanie na prawym aby nie obciążać serca albo w razie konieczności na plecach z uniesionymi lekko nogami
 
Ja dziś jadę do lekarza na badania, minęło 12 dni od ostatniego usg ciekawa jestem jak dziewczyny rosną bo ja prawie kilo przybrałam
Jeśli chodzi o leżenie na lewym boku to może warto poczytać o tym, wszędzie mimo wszystko zaleca się spanie na prawym aby nie obciążać serca albo w razie konieczności na plecach z uniesionymi lekko nogami
Powiem Ci że mnie zaskoczyłaś. Wszędzie piszą, żeby spać, leżeć właśnie na lewym boku, bo na prawym czy plecach ciężka macica ogranicza krążenie.
 
Ja odkąd śpię tylko na lewej stronie nie czuje bólów w plecach. Polecam włożyć poduszkę między kolana, pod brzuch i położyć się na lewym boku. Po trzech nockach powinno być już lepiej [emoji4]


A to prawda. Też tak robię inaczej nie spałabym - roluje kołdre, ściskam między kolana a reszta pod brzuch.
Dzisiaj miałam test z glukozyą- mam nadzieję że wszystko będzie ok.
Nie mogę stać, kiedy potem chce iść- boli mnie w plecach na dole. W tej ciąży tylko stękam i leżę, leżę bo lekarz kazał. Nic tylko czekać do grudnia. Mam tylko nadzieję że maluch nie wybierze sobie wigilii jako porę do narodzin- będą moje pozostałe 2 maluchy z tatą święta spędzały:(
 
reklama
Ja również dzisiaj zaliczyłam glukoza .
Wyprawkę powoli kompletuje, a że to pierwszy dzidziuś trzeba kupić wszystko od podstaw :)
 
Do góry