reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

Hej Patrish,

Na wstèpie - witam.
Jesli chodzi o mojego maluszka to ma się dobrze i pozostałe informacje otrzymuje zawsze- typu ile waży mniej wiecej , ile mierzy, zoladek,pecherz i serduszko- wszystko w porzadku- niestety tak jak w poprzedniej ciąży z moja corka- maluch ułożył się niestety boczkiem i nic pokazać nie chciał.Ginekolog przypuszcza że to chłopak, ale to też może być pepowina- z jednej strony jestem zawiedziona bo nie wiem kto w moim brzuchu rośnie ,A z drugiej strony staram się rozumieć lekarza.
Następny termin 24 wrzesnia- wtedy będę wiedziała już na pewno:)
 
reklama
Asia to ja wspolczuje, u mnie synek byl wielka niespodzianka, ale nigdy nie uslyszalam ze jestem za stara
Milo wspominam czas ciazy, zadnych dolegliwosci, pracowalam do 5 mc, teraz w blizniaczej musialam troche szybciej zrezygnowac z pracy ale oprocz zmeczenia na poczatku ciaza przebiega dosc spokojnie
Ja pracuje, mimo ze kończymy 6 miesiąc, mimo 36 lat świetnie znoszę ciąże, nie wiem co to mdłości, jakieś skurcze, bole, skracanie szyjki etc o których piszą inne dziewczyny. Aczkolwiek wiem ze każdy organizm jest inny. Zawsze byłam aktywna i teraz jest dokładnie tak samo. Także jak widac, wiek niewiele zmienia ;)
 
No wstydliwe takie:)
A optymizm - No muszę pozytywnie myśleć bo inaczej bym zwariowala od tego leżenia.
A jak u was z wyprawką? Macie już wszystko czy czekacie jeszcze trochę?
Ja w sumie mam juz wszystko poza paroma ciuszkami dla maleństwa...
 
Ja pracuje, mimo ze kończymy 6 miesiąc, mimo 36 lat świetnie znoszę ciąże, nie wiem co to mdłości, jakieś skurcze, bole, skracanie szyjki etc o których piszą inne dziewczyny. Aczkolwiek wiem ze każdy organizm jest inny. Zawsze byłam aktywna i teraz jest dokładnie tak samo. Także jak widac, wiek niewiele zmienia ;)

no u mnie pierwsza ciaza wygladala podobnie, do 5 mc nikt nawet nie przypuszczal ze jestem w ciazy
tez mi obce mdlosci, zmeczenie opuchlizna etc teraz jest podobnie mimo ze ta szyjka skrocona ja funkcjonuje tak jak do tej pory
w pierwszej ciazy przytylam 8 kg i odrazu to ze mnie zeszlo po porodzie , teraz jestem na plus 6 kg i mam nadzieje ze nie przekrocze + 10 kg do rozwiazania
 
No wstydliwe takie:)
A optymizm - No muszę pozytywnie myśleć bo inaczej bym zwariowala od tego leżenia.
A jak u was z wyprawką? Macie już wszystko czy czekacie jeszcze trochę?
Ja w sumie mam juz wszystko poza paroma ciuszkami dla maleństwa...
mi brakuje tylko wozka dla blizniaczek i paru szpargalow do szpitala - typu wielkie podpaski :-D:-D
 
No wstydliwe takie:)
A optymizm - No muszę pozytywnie myśleć bo inaczej bym zwariowala od tego leżenia.
A jak u was z wyprawką? Macie już wszystko czy czekacie jeszcze trochę?
Ja w sumie mam juz wszystko poza paroma ciuszkami dla maleństwa...
Ja jeszcze nic nie mam i tak czytam wasze wypowiedzi i widzę że już chyba czas zacząć.
 
reklama
To moja 3 ciąża- całkiem inna niż te poprzednie i definitywnie ostatnia:). Brzuszek jest już tak duży że wszystko to co nosiłam w poprzednich ciążach- uwiera mnie po prostu Jest mi ciężko, ciągłe bóle, zgaga, nie mogę po schodach bez wejść. A jak jest u was?
 
Do góry