reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

Dzień dobry! Byłam wczoraj na koncercie i sie oderwałam od dzieci.

Co do wielkości brzucha. Ja mam córki rok po roku i kiedy byłam w 9 tygodniu to nawet lekarz mówił że może jakiś bliźniak sie chowa bo macica wielkością była jak na 13-14tc. Bardzo szybko było widac.

O ciąży nie mowimy nikomu. Zobaczymy po Usg.
 
reklama
Witam się i ja w ten niedzielny poranek.
U mnie wiedzą tylko mąż, moja mama i koleżanka. Chce poczekać do trzeciego miesiąca chyba, że będzie mnie tak ganiac jak poprzednio. W pierwszej ciąży wymioty zaczęły się w 7/8 tygodniu i były całodzienne. Teraz nie czuje prawie nic oprócz bólu piersi po bokach i czuje więcej zapachów. A sprawdzałyscie sobie w kalendarzu chińskim jaka płeć może mieć dziecko?
Mi nie sprawdziło się ani razu, więc jak dla mnie typowe 50%prawdopodobieństwo - uda się albo się nie uda ;)
 
Cześć dziewczyny ! :) u mnie już dzisiaj teścik wyraźniejszy :) mam wizytę u lekarza 11 kwietnia na którą byłam zapisana już dawno, nie myśląc o tym że pójdę na nią potwierdzić ciążę ale chyba ją przełożę na 16tego, bo na tej wcześniejszej pewnie i tak za wiele nie będzie widać ... dopiero dzisiaj mam termin miesiączki. Oprócz zawrotów głowy i ogólnego zmęczenia nie mam innych objawów, w poprzednich dwóch ciążach meeega wymiotowałam, mam nadzieję że w tej mnie to ominie :)
Gratuluję:)
 
A ja tak się zastanawiam , ze zaczyna mnie to martwić.

BETA piękna bo ponad 4500, 5 tc a ja objawów zero poza lekkim bólem piersi.
Cieszyć się czy martwić, ze coś jest mnie tak ....?
Jutro mam usg wiec się dowiem co i jak.

Czytałam powyżej, Żr u niektórych widać już zalazki ciazy.
Ciekawe jak będzie u mnie.
Ja mam od zawsze niska wagę Ok 50kg wiec może tez szybko coś ujrzę ;)
Cieszyć ja też oprócz lekkiego bólu piersi też nie mam żadnych objawów ale w 2 pierwszych ciazach też tak miałam za to w 3 non stop mdłości. W sumie wszystko jeszcze przed nami może być tak że nas dorwie za tydz lub dwa
 
No ja mam 25 lat ogólnie rodzina się cieszy tylko ja się naczytałam o poronieniach i się po prostu boję że coś pójdzie nie tak ale czasu nie cofnę skoro wszyscy wiedzą ...

Ja też strasznie się naczytałam o tym. Dlatego nic nie dzwigam siedze w domu jak taka sierota. Ale co tekst na jakimś forum to prawie połowa babek poroniła. Nie wiem czy to tak często się zdarza i dlaczego w sumie
 
reklama
Cześć dziewczyny ! :) u mnie już dzisiaj teścik wyraźniejszy :) mam wizytę u lekarza 11 kwietnia na którą byłam zapisana już dawno, nie myśląc o tym że pójdę na nią potwierdzić ciążę ale chyba ją przełożę na 16tego, bo na tej wcześniejszej pewnie i tak za wiele nie będzie widać ... dopiero dzisiaj mam termin miesiączki. Oprócz zawrotów głowy i ogólnego zmęczenia nie mam innych objawów, w poprzednich dwóch ciążach meeega wymiotowałam, mam nadzieję że w tej mnie to ominie :)
Gratulacje :D
 
Do góry