reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

No właśnie nie wiem jak to rozegrać :( mieliśmy powiedzieć pod koniec 1 trymestru, bo faktycznie nie wyobrażam sobie, żeby później to odkręcać jakby co.. z drugiej strony super okazja jest na Wielkanoc, bo spędzamy ją wszyscy razem my, moi rodzice i teściowe :) Ale to bardzo wcześnie bo początek 7 tygodnia :/ trochę się też boję reakcji rodziców, mamy 28 i 29 lat ale moi rodzice jako, że sami wcześnie mieli dzieci, chyba są zdania, ze najlepiej miec je po 30 a wczesniej sobie "pożyć". Z kolei teściowe swojego jedynka traktują jak 10 latka, więc nie wiem jak teściowa ogarnie umysłem, że jej synek będzie ojcem :D ogolnie to lapie jakiegos dola i watpliwosci czy to na pewno dobra decyzja :( wczoraj od rana obudziłam się w koszmarny nastroju i cały czas płakałam mężowi co żeśmy uczynili, że taka odpowiedzialność, że za wcześnie i jak my sobie damy radę i po co sobie to zrobiliśmy akurat teraz (jesteśmy wykończeni ślubem ktory byl pod koniec zeszłego roku, kupnem mieszkania i jeszcze w robocie ostatnio mamy ciezko, nawet nie zdążyliśmy pojechać jeszcze na miesiąc miodowy) Więc jak zobaczę w oczach rodziców coś innego niż niekończąca się radość to chyba wybuchne płaczem i nigdy nie do nich nie odezwę :p
My w pierwszej ciąży powiedzieliśmy w 6 tyg i tak załowałam później...moi rodzice bardzo sie cieszyli,a teście zamilkli i za chwilę teściowa wyjechała z tekstem no nareszczcie bo już myślałam że nie będziecie mieli w ogóle,i prosiłam żeby narazie nic nikomu nie mówiła ,ale to było nie realne obdzwonila cała rodzinę i znajomych haha w drugiej tylko nie liczni wiedzieli ale niestety w listopadzie poroniłam,a teraz tylko wie Mama i Mąż;)także wyluzuj i się nie przejmuj nigdy nikomu się nie dogodzi :)
 
reklama
Hejka Dziewczyny
Jestem tu nowa ;)
W czwartek zrobiłam test dwa dni przed spodziewana @. Wyszly dwie ciemne krechy. W piątek beta wysoka. Lekarz dopiero w środę. Boję się za mną 3 poronienia 4 ciąża donoszona dzięki mojej Profesor. Boję się bo ciężko mi było zajść w ciążę Teraz i się podałam przestałam brać leki które miałam przepisane przy staraniach. Mam nadzieję że będzie wszystko ok. Powinnam brac zastrzyki z clexane ale niestety nie mam recepty.
Gratuluję;)głowa do góry będzie dobrze ;)pij więcej wody narazie ;)
 
A ja tak się zastanawiam , ze zaczyna mnie to martwić.

BETA piękna bo ponad 4500, 5 tc a ja objawów zero poza lekkim bólem piersi.
Cieszyć się czy martwić, ze coś jest mnie tak ....?
Jutro mam usg wiec się dowiem co i jak.

Czytałam powyżej, Żr u niektórych widać już zalazki ciazy.
Ciekawe jak będzie u mnie.
Ja mam od zawsze niska wagę Ok 50kg wiec może tez szybko coś ujrzę ;)

Ja Ci zazdroszczę. Ja w środę robiłam test, a w czwartek już miałam mdłości. Dzisiaj zjadłam z przymusu kromkę chleba i napiłam się coli bo ciagle mi się odbijało jak poleciałam do toalety to 20 minut nie wychodziłam. Śniadanie i wczorajsza kolacja zwrócone [emoji849] najgorsza dolegliwość ciążowa dopadła mnie bardzo wcześnie [emoji849]
 
Cześć dziewczyny ! :) u mnie już dzisiaj teścik wyraźniejszy :) mam wizytę u lekarza 11 kwietnia na którą byłam zapisana już dawno, nie myśląc o tym że pójdę na nią potwierdzić ciążę ale chyba ją przełożę na 16tego, bo na tej wcześniejszej pewnie i tak za wiele nie będzie widać ... dopiero dzisiaj mam termin miesiączki. Oprócz zawrotów głowy i ogólnego zmęczenia nie mam innych objawów, w poprzednich dwóch ciążach meeega wymiotowałam, mam nadzieję że w tej mnie to ominie :)
 

Załączniki

  • 56440206_642652746164561_4734440238196195328_n.jak-zmniejszyc-fotke_pl.jpeg
    56440206_642652746164561_4734440238196195328_n.jak-zmniejszyc-fotke_pl.jpeg
    19,4 KB · Wyświetleń: 104
reklama
Do góry