reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

Mi lekarz przy poprzednim poronieniu powiedział że udaje sie okoli 40% wszystkich ciąż. Najczęściej jednak kobiety nawet nie wiedzą że sa w ciazy i poronienie biorą za spozniajacy sie okres. Generali im wyżej w ciąży tym mniejsze ryzyko. Prawda jest taka że to loteria. I działa natura. Jeśli coś pójdzie nie tak przy zapłodnieniu to organizm doprowadzi do tego żeby ciaza sie nie rozwinęła. I chocbysmy nie wiem co robiły nie mamy na to wpływu. Różne przypadki trafiają na różnych ludzi. Dlatego ja uważam że trzeba żyć i nie martwić sie na zapas (na tyle na ile sie da) bo jak coś ma sie stac to stanie i nie mamy na to wpływu...
Dokladnie wlasnie przeczytałam o 1 trymestrze i bylo napisane ze czesto.jest to poronienie samoistne. Po prostu niczyja wina ani ze strony kobiety ani mezczyzny. Czesto jest to wina krwiaka ale nie zawsze bo moze sie wchlonac.
Sluchajcie wyszlo mi ze 1 trymestr powinien skonczyc mi sie 25 maja. Tak wyliczyl kalkulator i teraz mam pytanie jak to.sie liczy od dnia okresu ? Ja mialam np 1 marca a owulacje mialam 14-16 ok. Wiec teoretycznie to jest liczone od 1 marca ? Nie rozumiem tego za bardzo.
 
reklama
Dokladnie wlasnie przeczytałam o 1 trymestrze i bylo napisane ze czesto.jest to poronienie samoistne. Po prostu niczyja wina ani ze strony kobiety ani mezczyzny. Czesto jest to wina krwiaka ale nie zawsze bo moze sie wchlonac.
Sluchajcie wyszlo mi ze 1 trymestr powinien skonczyc mi sie 25 maja. Tak wyliczyl kalkulator i teraz mam pytanie jak to.sie liczy od dnia okresu ? Ja mialam np 1 marca a owulacje mialam 14-16 ok. Wiec teoretycznie to jest liczone od 1 marca ? Nie rozumiem tego za bardzo.
Wiek ciąży liczy sie od pierwszego dnia cyklu w ktorym sie zaszło w ciaze czyli tak naprawde dwa tygodnie przed owulacja.
Z tym poronieniem jest tak ze wystarczy że komórki w zly sposób sie połączyły, absolutnie niczyja wina.
 
Wiek ciąży liczy sie od pierwszego dnia cyklu w ktorym sie zaszło w ciaze czyli tak naprawde dwa tygodnie przed owulacja.
Z tym poronieniem jest tak ze wystarczy że komórki w zly sposób sie połączyły, absolutnie niczyja wina.
Czyli teoretycznie tak jak pokazal ten kalendarz czyli to powinien byc juz 6 tydzien oO ciekawe co mi powie ginekolog jak 17 pojde na wizyte.
 
Zmoich obliczen to ja dzisiaj mam dopiero 6tc a to by sie pokrywalo z wczorajszym usg. Teraz tylko jeszcze serduszko i najtrudniejsza droga za mna. Tak jak dziewczyny pisaly to jest loteria ale życzę Wam wszystkim i sobie samej zebysmy tym razem trafily szostke
 
Pytanie do plamiacych dziewczyn czy wasze plamienie po 2 jest mocniejsze? Nie zebym jakos specjalnie musiala sie nameczyc w wc jednak po kazdej dluzszej wizycie plamienie jest mocniejsze ciemnobrazowe sluzowate cos jak koncowka okresu. Do tego bol podbrzusza jak w trakcie okresu
 
Dzień dobry, jeżeli mnie przyjmie cię to nieśmiało chciałabym dołączyć do Waszego grona.
Termin OM miałam w ostatni czwartek,wieczorem na teście pojawiła się druga kreska,dzisiaj wybieram się na betę,a do lekarza dopiero 26 kwietnia, wcześniejszych terminów brak.
Jestem mamą prawie 4-latka z którym udało się zajść za pierwszym podejściem,za to teraz zeszło nam 1,5 roku aby ujrzeć dwie kreski. Wizyta wyznaczona na ten miesiąc miała być ta,w której zaczniemy stymulacje i monitoring więc tym bardziej się cieszę,że w końcu się udało.
 
reklama
Do góry