reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

Tak się zastanawiam, planowana wizytę u położnej mam 17.6, mój mąż ma 18.6 urodziny. Na tej wizycie planowo nie będę miała usg, ale myśle czy by nie wykupić sobie i żeby sprawdziła czy widać płeć. Zrobiłabym mężowi prezent urodzinowy w postaci jakiegoś ubranka czy czegoś w kolorze niebieskim albo różowym. Myślicie, że to dobry pomysł ? Czy będzie zły że bez niego [emoji28]
Dla mnie to fajny prezent i powinien być zadowolony, zawsze na kolejnym moze pójść z Tobą [emoji4]
 
reklama
Dziewczyny
A ja tak mysle dzis nad pewna sprawa.
Czy w 4 mc mozna poronic ? Jak robilo sie usg wyszlo ze z dzidzia jest wszystko w porzadku jak robilo sie prenatalne jakie sa szanse ze cos moze byc potem nie tak ?
Wlasnie sasiadka mi sie zwierzyla ze trzy ciaze poronila i dopiero za 4 x im sie udalo i maja teraz córeczkę. Znowu sie boje ze cos sie stanie. Tyle.sie o tym.slyszy.
Jakie sa szanse ze nagle cos.sie pogorszy ?

Poronic można w każdym momencie :(
Chociaż im wyżej tym to procentowo maleje, ale nic na to nie poradzimy, ze może się to jednak stać :((

Czasami np serduszko przestaje bić, mimo tego, ze było wszytko dobrze, albo obwinie się pępowina :((
 
No coraz mocniej. A w sumie to coraz częściej. Ale juz wiem ze to to:)
Ja nic nie czuje :( raz czy dwa jak przylozylam.reke na brzuchu tam nizej bardziej to czulam bombelki ale szybko przeszlo i potem.juz nie czułam wiec myslalam ze to przez gazy czy cos. No nie wiem. Ciekawe kiedy bede czuc.juz sie nie moge doczekac tego.
 
Poronic można w każdym momencie :(
Chociaż im wyżej tym to procentowo maleje, ale nic na to nie poradzimy, ze może się to jednak stać :((

Czasami np serduszko przestaje bić, mimo tego, ze było wszytko dobrze, albo obwinie się pępowina :((
Jej brzmi to.strasznie :( obysmy dziewczyny wszystkie dotrwaly do porodu i urodzily zdrowe dzidzie tego nam.wszystkim.zycze ❤
 
Ja zaczęłam używać detektora w równym skonczonym 11 tc. Jestem szczupła i bez problemu udało mi się wychwycić tętno dzieciaczka. A od kiedy to dużo zależy od detektora. Jak dla mnie sens ma obecnie duży, ponieważ cały czas chodziłam zestresowana tym, że coś jest nie tak (plamienia) i raz już ciążę straciłam, a poza tym oczekiwanie na kolejne usg jest okropne.. Używając detektora i słysząc pulsujące serduszko jestem dużo bardziej spokojniejsza mimo, że obawy cały czas są, ale już dużo mniejsze. Ja osobiście polecam. :)

W takim razie muszę coś poszukać :) nawet nie wiem na jakiej zasadzie to działa ;)
 
Dziewczyny ale masakra.. Poniewaz dostalam zielone swiatlo na delikatne spacerki, wybralam sie z moim na taki i przy okazji do sklepu. Spokojnie,bez pospiechu,bez nerwow itd. Wracając bylismy swiadkami jak jakis chlopak na przystanku pelnym ludzi podszedl do innego i wbil mu dwa noze w brzuch!! I uciekł w strone naszego osiedla/domu. Jakas kobitka zaczela reanimowac tego zaatakowanego.. No szok normalnie. Nie wiem czy przezyl bo jak przyjechala policja to poszlismy. Normalnie balam sie do domu wracac bo nie wiedzialam gdzie tamten swir sie schowal. Policja wszedzie jeździ,oblawe robią. Weź tu idź na spacer!? Jeszcze w szoku jestem:no:
 
reklama
Do góry