reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

reklama
Taki zimny charakter niestety.

Od kiedy można używać detektora tętna płodu ? I to w ogóle ma sens ?

Ja zaczęłam używać detektora w równym skonczonym 11 tc. Jestem szczupła i bez problemu udało mi się wychwycić tętno dzieciaczka. A od kiedy to dużo zależy od detektora. Jak dla mnie sens ma obecnie duży, ponieważ cały czas chodziłam zestresowana tym, że coś jest nie tak (plamienia) i raz już ciążę straciłam, a poza tym oczekiwanie na kolejne usg jest okropne.. Używając detektora i słysząc pulsujące serduszko jestem dużo bardziej spokojniejsza mimo, że obawy cały czas są, ale już dużo mniejsze. Ja osobiście polecam. :)
 
Dziewczyny
A ja tak mysle dzis nad pewna sprawa.
Czy w 4 mc mozna poronic ? Jak robilo sie usg wyszlo ze z dzidzia jest wszystko w porzadku jak robilo sie prenatalne jakie sa szanse ze cos moze byc potem nie tak ?
Wlasnie sasiadka mi sie zwierzyla ze trzy ciaze poronila i dopiero za 4 x im sie udalo i maja teraz córeczkę. Znowu sie boje ze cos sie stanie. Tyle.sie o tym.slyszy.
Jakie sa szanse ze nagle cos.sie pogorszy ?
Pewnie,że mozna ale kochana my nie mamy na nic wpływu niestety albo bedzie dobrze albo nie to jak gra w totolotka albo sie wygra albo przegra....dlatego kochana nie myśl za dużo ;)bo szkoda stresu dodatkowego;)
 
Hej dziewczyny, ja cały dzień na nogach. Od 10:00 skończyłam o 19 w tym 2 przerwy pół godzinne.
Po czym wzięłam portfel i pojechałam do sklepu bo nawet zakupów nie miałam, a mąż auto naprawia w garażu [emoji849]
Kupiłam baterie i pełna obaw uruchomiłem detektor. Filmiku niestety nie da się wrzucić
 
Ja zaczęłam używać detektora w równym skonczonym 11 tc. Jestem szczupła i bez problemu udało mi się wychwycić tętno dzieciaczka. A od kiedy to dużo zależy od detektora. Jak dla mnie sens ma obecnie duży, ponieważ cały czas chodziłam zestresowana tym, że coś jest nie tak (plamienia) i raz już ciążę straciłam, a poza tym oczekiwanie na kolejne usg jest okropne.. Używając detektora i słysząc pulsujące serduszko jestem dużo bardziej spokojniejsza mimo, że obawy cały czas są, ale już dużo mniejsze. Ja osobiście polecam. :)
A jakiej firmy polecacie?? Patrzalam że dużo osób sprzedaje na olx myślicie że warto kupić używany?
 
Mysle ze warto taki sprzet sie raczej nie psuje...
Tak jak pisala mamigotka to zalezy od ciala niekiedy słychać w 11tc a niekiedy dopiero w 15. Ja osobiście czekam na przesyłkę bo zamowilam detektor bo wlasnie nie mam ochoty stresowac sie przy każdym plamieniu. Ale teraz mam łatwiej bo zaczynam malego czuc coraz intensywniej jak tylko cos zjem to zaraz czuc mocniejsze muskania. Wczoraj siedział po prawej stronie bo taka kulke mialam :) dzisiaj upodobal sobie srodek:)
 
A jakiej firmy polecacie?? Patrzalam że dużo osób sprzedaje na olx myślicie że warto kupić używany?

Ja odkupiłem używany od babki, używała go już moja siostra i Kolezanka, teraz mam go ja.
U mnie dziś 11+6 i pięknie słychać [emoji173]️
Ale co do firmy to musiałabym zobaczyć na opakowaniu. Z tego co wiem to ważne żeby miały atesty
 
Mysle ze warto taki sprzet sie raczej nie psuje...
Tak jak pisala mamigotka to zalezy od ciala niekiedy słychać w 11tc a niekiedy dopiero w 15. Ja osobiście czekam na przesyłkę bo zamowilam detektor bo wlasnie nie mam ochoty stresowac sie przy każdym plamieniu. Ale teraz mam łatwiej bo zaczynam malego czuc coraz intensywniej jak tylko cos zjem to zaraz czuc mocniejsze muskania. Wczoraj siedział po prawej stronie bo taka kulke mialam :) dzisiaj upodobal sobie srodek:)
Woow juz tak.czujesz maluszka ?
 
Tak się zastanawiam, planowana wizytę u położnej mam 17.6, mój mąż ma 18.6 urodziny. Na tej wizycie planowo nie będę miała usg, ale myśle czy by nie wykupić sobie i żeby sprawdziła czy widać płeć. Zrobiłabym mężowi prezent urodzinowy w postaci jakiegoś ubranka czy czegoś w kolorze niebieskim albo różowym. Myślicie, że to dobry pomysł ? Czy będzie zły że bez niego [emoji28]
 
reklama
Do góry