reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

reklama
Anusiak1990 -Tak? Mam włączone stacje news ale jakos nic o tym na razie nie mowią. Przykre.

Anusiak1990 -Tak? Mam włączone stacje news ale jakos nic o tym na razie nie mowią. Przykre.
 
Osoby, które męczą wymioty, co jecie "pożywnego" co nie powoduje dodatkowych wymiotów? Ja mam już dość nabiału i nie wiem co robić....
 
Gazow nie ma tak nisko:) ja nie dotykam brzucha jakos tak mam ze wpojono mi do glowy ze nadmierne glaskanie powoduje stawianie macicy i staram sie nie dotykac:/
Ale to podobno tylko w zagrozonej. Ale ja tez nie glaszcze czesto po prostu jakos tak wtedy dotknelam.jak lezalam.i nagle.poczulam takie bulgotanie a tak to wiecej mi sie to nie zdazylo. Moze pozniej bedzie bardziej czuc. Wlasciwie ciekawa jestem.jak to potem bedzie nie moge sie.doczekac.jak bedzie.juz czuc jak.sie wierci czy cos :)
 
Dziewczyny u was tez tak.zimno w nocy ? U nas tak.zimno ze wytrzymac sie nie da. Wieczory sa na prawde mega chlodne.
 
Ale to podobno tylko w zagrozonej. Ale ja tez nie glaszcze czesto po prostu jakos tak wtedy dotknelam.jak lezalam.i nagle.poczulam takie bulgotanie a tak to wiecej mi sie to nie zdazylo. Moze pozniej bedzie bardziej czuc. Wlasciwie ciekawa jestem.jak to potem bedzie nie moge sie.doczekac.jak bedzie.juz czuc jak.sie wierci czy cos :)
Bedziemy mialy dosc oj napewno. Ja pamiętam ze mnie juz nocne harce mlodej nie wzruszsly i raz mnie maz budzi ze mam go przestac bic... Ze co ze ja? A to mloda tak ladowala ostro ze tata po plecach obrywal i sie obudzil:)
 
Bedziemy mialy dosc oj napewno. Ja pamiętam ze mnie juz nocne harce mlodej nie wzruszsly i raz mnie maz budzi ze mam go przestac bic... Ze co ze ja? A to mloda tak ladowala ostro ze tata po plecach obrywal i sie obudzil:)
Serio az tak :D oj ciekawe jak to bedzie :D wlasnie tego jednego doczekac sie nie moge teraz. Poczuc dzidzie :)) to bedzie boskie ❤
 
reklama
Jeju czasem sobie mysle ze z niektorymi roznice mam 2 tyg a u Was tyle sie juz dzieje..ja jeszcze 3 tyg do wizyty pewnie bedzie mi sie dłużyć po urlopie.
 
Do góry