reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

Dziewczyny ale masakra.. Poniewaz dostalam zielone swiatlo na delikatne spacerki, wybralam sie z moim na taki i przy okazji do sklepu. Spokojnie,bez pospiechu,bez nerwow itd. Wracając bylismy swiadkami jak jakis chlopak na przystanku pelnym ludzi podszedl do innego i wbil mu dwa noze w brzuch!! I uciekł w strone naszego osiedla/domu. Jakas kobitka zaczela reanimowac tego zaatakowanego.. No szok normalnie. Nie wiem czy przezyl bo jak przyjechala policja to poszlismy. Normalnie balam sie do domu wracac bo nie wiedzialam gdzie tamten swir sie schowal. Policja wszedzie jeździ,oblawe robią. Weź tu idź na spacer!? Jeszcze w szoku jestem:no:
Straszne co się ostatnio dzieje :( Czy to zdarzenie miało miejsce w Poznaniu ?
 
reklama
Dziewczyny ale masakra.. Poniewaz dostalam zielone swiatlo na delikatne spacerki, wybralam sie z moim na taki i przy okazji do sklepu. Spokojnie,bez pospiechu,bez nerwow itd. Wracając bylismy swiadkami jak jakis chlopak na przystanku pelnym ludzi podszedl do innego i wbil mu dwa noze w brzuch!! I uciekł w strone naszego osiedla/domu. Jakas kobitka zaczela reanimowac tego zaatakowanego.. No szok normalnie. Nie wiem czy przezyl bo jak przyjechala policja to poszlismy. Normalnie balam sie do domu wracac bo nie wiedzialam gdzie tamten swir sie schowal. Policja wszedzie jeździ,oblawe robią. Weź tu idź na spacer!? Jeszcze w szoku jestem:no:

O Boże [emoji79] masakra jakaś [emoji849] oby chłopak przeżył [emoji57]
Napewno się zestresowałaś [emoji53]
 
Ja nic nie czuje :( raz czy dwa jak przylozylam.reke na brzuchu tam nizej bardziej to czulam bombelki ale szybko przeszlo i potem.juz nie czułam wiec myslalam ze to przez gazy czy cos. No nie wiem. Ciekawe kiedy bede czuc.juz sie nie moge doczekac tego.
Gazow nie ma tak nisko:) ja nie dotykam brzucha jakos tak mam ze wpojono mi do glowy ze nadmierne glaskanie powoduje stawianie macicy i staram sie nie dotykac:/
 
Dziewczyny ale masakra.. Poniewaz dostalam zielone swiatlo na delikatne spacerki, wybralam sie z moim na taki i przy okazji do sklepu. Spokojnie,bez pospiechu,bez nerwow itd. Wracając bylismy swiadkami jak jakis chlopak na przystanku pelnym ludzi podszedl do innego i wbil mu dwa noze w brzuch!! I uciekł w strone naszego osiedla/domu. Jakas kobitka zaczela reanimowac tego zaatakowanego.. No szok normalnie. Nie wiem czy przezyl bo jak przyjechala policja to poszlismy. Normalnie balam sie do domu wracac bo nie wiedzialam gdzie tamten swir sie schowal. Policja wszedzie jeździ,oblawe robią. Weź tu idź na spacer!? Jeszcze w szoku jestem:no:
O rany...
 
Dziewczyny ale masakra.. Poniewaz dostalam zielone swiatlo na delikatne spacerki, wybralam sie z moim na taki i przy okazji do sklepu. Spokojnie,bez pospiechu,bez nerwow itd. Wracając bylismy swiadkami jak jakis chlopak na przystanku pelnym ludzi podszedl do innego i wbil mu dwa noze w brzuch!! I uciekł w strone naszego osiedla/domu. Jakas kobitka zaczela reanimowac tego zaatakowanego.. No szok normalnie. Nie wiem czy przezyl bo jak przyjechala policja to poszlismy. Normalnie balam sie do domu wracac bo nie wiedzialam gdzie tamten swir sie schowal. Policja wszedzie jeździ,oblawe robią. Weź tu idź na spacer!? Jeszcze w szoku jestem:no:
Masakra.. czuby wszedzie
 
reklama
Ja przed chwila wlasnie 1 raz poczulam ruchy dziecka, ale jak sie wsciekal :o na poczatku sie wystraszylam ze dzieje sie cos niedobrego w dole brzucha, juz od razu czarne wizje i przylozylam reke i czuje takie odbijanie sie co jakis czas, wzielam reke chlopaka i on tez czul, bardzo wyraznie.. po paru minutach sie uspokoilo. W sumie to rano po przebudzeniu juz cos czulam ale takie bardziej laskotanie od wewnatrz :)
 
Do góry