reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

Czesc dziewczyny. Ja w koncu na urlopie. Ale nie fajnie sie zaczął bo mam rozwolnienie i nie wiem od czego. Mam nadzieje ze to żaden wirus..
 
reklama
A my sobie solidarnie co i raz karmelka(karmi) wypijemy bo ja mam na niego smaka od kiedy jestem w ciazy a narzeczony go zawsze lubil :)
 
Hej
A u nas dziś w miare.ladna pogoda.tylko.duszno. Rano.poszlam.do.sklepu potem z psem a teraz biore.sie.za.sprzwranie i obiad. Caly czas z mezem.myślimy nad imieniem dla chlopca i.jest burzliwie a dzis.dostalam.kwiatki.na.dzien mamy ❤ slodziak :))
 
Czesc dziewczyny. Okropnie mnie całą noc glowa bolala,nie moglam spac mimo,ze wzielam Apap.Nad ranem do tego zaczal mnie brzuch bolec i dostalam brązowo-czerwone plamienie. Pojechalam na IP. Na szczescie wszystko dobrze; dzidzi rosnie 5,30cm,153puls,12+0 wedlug usg(wedlug om 11+5).Nawet nie wiecie jak mi ulzylo!❤ Podobno krwiak sie wchlania i niewiele z niego zostalo- stad te plamienie,oczyszcza sie. Mam Dopegyt odstawic narazie na nadcisnienie bo za nisko mi spada( ost.te dolne mialam 2razy po 40tylko).Tylko glowa jak bolala tak boli:( zroblam sobie kawe i czekam,moze pomoze.. Teraz w pon.jeszcze usg prenatalne. Ps. Dostslam zielone swiatlo na krotkie spacery wreszcie :p :) Milego dnia!!
 
Cześć. My dziś z mężem mamy wychodne wieczorem. Idziemy na balet do opery. O ile oczywiście mąż zaraz mi nie zaśnie po całym przedpołudniu pracy na działce ;)
Ja jeszcze czuje się w kratkę. Co drugi dzień mam gorszy. Na razie dopóki chodzę do pracy, a całe po południa spędzam z dzieciakami, wiadomo mieszkanie też trzeba ogarnąć to nie będzie pewnie lepiej. Także czekam na urlop.
 
reklama
Hej dziewczyny :) miała któras z was w wynikach posiewu moczu bakterie escherihie coli? Być może źle napisałam nazwę ale każdy wie o co chodzi:) ja właśnie odebrałam wynik muszę wykupić leki które lekarz mi wypisal w razie tego typu wyników... Za mną zle wyniki moczu chyba bd się ciągnąć do końca...
 
Do góry