reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

Jak chcecie ćwiczenia dla kobiet w ciąży, wpiszcie sobie takie hasło nawet w YouTube :) tam są takie treningi. To bardzo delikatne ćwiczenia, ale dzięki nim może nam być lżej przy porodzie :)

Ja dostałam zielone światło i na ćwiczenia i na rower (co do roweru ginekolog powiedziała, "na razie pani może", więc pewnie później to się zmieni). Co do ćwiczeń, w niektórych filmikach trenerzy mówią, że jeśli się nie miało aktywności fizycznej przed ciążą, lepiej z nią poczekać do 2 trymestru. Jeżeli czujecie się na siłach i macie zgodę lekarza, może warto pomyśleć o ćwiczeniach - myślę, że przy bólach kręgosłupa mógłby Wam pomóc :)
 
reklama
Dziwne , chyba co lekarz to inna opinia. Jeśli chodzi o rower to też nie jestem zwolenniczką w ciąży ale takie ćwiczenia delikatne nawet nie może ćwiczenia to za dużo powiedziane tylko rozciąganie myślę że nie jest takie zle... No ale nie znam się póki co moja aktywnosc ogranicza się do spacerów i "fitnessu" z dzieckiem i spacerki polecam jak najbardziej bo są bezpieczne a nogi bolą jak cholera :)
Właśnie najgorsze w ciąży niby jest rozciąganie oczywiście na początku... Moja instruktorka nawet mi to mówiła ale mówi od 2 trymestru jak lekarz pozwoli to jak najbardziej.:) ja póki co też tylko dużo spaceruje:) ćwiczyć też mam zamiar ale jeszcze się wstrzymam
 
U mnie w weekend taka paskudna pogoda ciągle padało dopiero wczoraj pod wieczór się rozpogodzilo... A dziś jak trzeba siedziec w pracy to piękna pogoda ale strasznie duszno... Ledwo wysiedze w pracy a do 16 jeszcze trochę zostało :/
 
Dopiero udało mi się Was nadrobić. Cały weekend nie miałam komórki, bo zostawilam ja u teściów i dopiero dzisiaj rano odebrałam.
U mnie mdłości powoli ustępują, za to ciągle biegam do toalety :p brzuch już jest naprawdę duży, w pracy nawet mimo fartucha nie da się go już ukryć ;)
 
Moje maleństwo [emoji173]️ wszystko dobrze, serduszko puka. Położna powiedziała ze to najładniejsze usg dzisiaj [emoji170]
IMG_1144.JPG
 
Moze te informacje roznia sie od lekarzy ze wzgledu na rozne choroby przechodzone przez pzyszla mame albo przez to jak sie przechodzi ciaze. Sama nie wiem. Mi bardzo brakuje ruchu. Biegania mega. Ja mam niedoczynność i bieganie pozwalalo mi panowac nad waga i migrenami i boje sie ze b.duzo teraz przytyje. Mimo ze spaceruje ile sie da. Juz widze ze skora robi sie inna. Brzucha na razie prawie wcale nie mam. Wlasie słyszałam ze basen jest super ale te infekcje heh.
 
Dopiero udało mi się Was nadrobić. Cały weekend nie miałam komórki, bo zostawilam ja u teściów i dopiero dzisiaj rano odebrałam.
U mnie mdłości powoli ustępują, za to ciągle biegam do toalety :p brzuch już jest naprawdę duży, w pracy nawet mimo fartucha nie da się go już ukryć ;)

A który masz tydzień? :) A jak z wagą? :)
 
reklama
Piękne zdjęcia dziewczyny, super brzuszek, super dzidzie [emoji3590][emoji3590]
Ja już po zajęciach, dzisiaj na kijkach super bo jest ciepło ale wieje chłodny wiaterek. Odwołałam korki bo nie mam sily jutro wizyta i nie mogę tych złych myśli odpędzić, aż apetytu nie mam
 
Do góry