reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

Moze te informacje roznia sie od lekarzy ze wzgledu na rozne choroby przechodzone przez pzyszla mame albo przez to jak sie przechodzi ciaze. Sama nie wiem. Mi bardzo brakuje ruchu. Biegania mega. Ja mam niedoczynność i bieganie pozwalalo mi panowac nad waga i migrenami i boje sie ze b.duzo teraz przytyje. Mimo ze spaceruje ile sie da. Juz widze ze skora robi sie inna. Brzucha na razie prawie wcale nie mam. Wlasie słyszałam ze basen jest super ale te infekcje heh.

Też mi się wydaje, że każdy przypadek może byc inny. Ja np ciążę jak ma razie :) przechodzę chyba bardzo dobrze czytając, że wiele z Was ma nudności, wymioty, częste bóle krzyża i inne. Mnie czasami coś gdzieś zaboli i coraz już rzadziej dziąsła. I to by było na tyle. Ale naprawdę bardzo rzadko. I nie mam też żadnych krwiaków ani innych problemów, które też pewnie mogą mieć wpływ na ruch.

No moim objawem ciążowym jest nieograniczony apetyt!!!! :D
 
reklama
Ja tez nie mam wybranego szpitala wiec.jak.sa tu jakies dziewczyny z lodzi moze napiszecie jaki wy szpital wybieracie ?
Mnie dzis jakies dziwne skurcze macicy lapia. Jeszcze takiego czegoś nie mialam nawet przy okresie tak.nie mialam. Czuje takie jak by klucie czasem tam.i przechodzi. Nie wiecie co to może byc ? Dodam ze mam 12 tc
Hej, ja jestem z Łodzi. Ciazę prowadzi mi lekarz w Salve i rodzic będę w Salve na Szparagowej- przystąpiłam do programu KOC. Poczytaj sobie, moja znajoma też tam rodziła i była bardzo zadowolona :)
 
Hej, ja jestem z Łodzi. Ciazę prowadzi mi lekarz w Salve i rodzic będę w Salve na Szparagowej- przystąpiłam do programu KOC. Poczytaj sobie, moja znajoma też tam rodziła i była bardzo zadowolona :)
O super dzieki za odpowiedź :)) czyli rozumiem ze koc umozliwia nie tylko rodzenie w tym szpitalu alei wybranie odpowiedniego tam.lekarza i zrobienie wszystkich badan na nfz i kontrole lekarza wraz potem z opieka noworodka do 6 tyg ? A ty kiedy sie zapisalas na to myslalam ze zapisy sa dopiero od ok 30 tc
 
Ale piękne zdjęcia dziewczyny ❤
Ja już teraz muszę czekać do 11.06 na kolejną wizytę.
Wczoraj było u nas słonecznie, wybraliśmy się ze znajomymi na pokaz monster truckow i niestety te 1,5h w słońcu przeplacilam ogromną migreną. Już miałam brać apap ale udalo mi sie po 2 godzinnej mece usnąć z zimnym okladem na czole.

Dzisiaj od rana totalny brak mocy. Ale niedawno przeszła burza i jakbym energii z niej dostała :) ogarnęłam naczynia w zlewie i jeszcze trochę zamierzam ogarnąć mieszkanie, bo jutro powrót do pracy.ciągle się chmurzy, a chcialam wyjść jeszczw na spaxer mam nadzieję ze zdążę.

Ostatnio pisałam że nadrabiam wagę dziś rano wyszłam na 0 od 2 dni mam wrażenie że brzuszek wyszedł. Ale może to wzdęcia? Pomimo jeszcze niechęci do zapachów jem co 2 godzinki już z głodu, jak nie zjem to wymiotuje (choć glowie powietrzem lub małą ilością treści) ważne że nie mdli już po jedzeniu.
 
O super dzieki za odpowiedź :)) czyli rozumiem ze koc umozliwia nie tylko rodzenie w tym szpitalu alei wybranie odpowiedniego tam.lekarza i zrobienie wszystkich badan na nfz i kontrole lekarza wraz potem z opieka noworodka do 6 tyg ? A ty kiedy sie zapisalas na to myslalam ze zapisy sa dopiero od ok 30 tc
Zapisy są w dowolnym momencie, może to być 6 tydzień a może być 30. Ja byłam w 8 tygodniu, akurat w swoich okolicach bo Salve Rzgowska, póki co 1 wizyta za Mną ale jestem bardzo zadowolona. Niby wizyta na NFZ a naprawdę czułam się jak na prywatnej. Badania krwi oczywiście też na NFZ. :)
 
Zapisy są w dowolnym momencie, może to być 6 tydzień a może być 30. Ja byłam w 8 tygodniu, akurat w swoich okolicach bo Salve Rzgowska, póki co 1 wizyta za Mną ale jestem bardzo zadowolona. Niby wizyta na NFZ a naprawdę czułam się jak na prywatnej. Badania krwi oczywiście też na NFZ. :)

A trzeba być mieszkanką Łodzi żeby móc się zapisać do tego programu?
 
Zapisy są w dowolnym momencie, może to być 6 tydzień a może być 30. Ja byłam w 8 tygodniu, akurat w swoich okolicach bo Salve Rzgowska, póki co 1 wizyta za Mną ale jestem bardzo zadowolona. Niby wizyta na NFZ a naprawdę czułam się jak na prywatnej. Badania krwi oczywiście też na NFZ. :)
Super. Dzieki za info. Rzeczywiscie duzo opinii korzystnych. Bardzo dbaja o pacjentki.na koc zeby im nie odpadly do przepadly by pieniadze ktore dostaja za zwrot a.im.lepsze opinie tym lepiej im.sie to.chyba oplaca. Bede w poblizu to tam.zajrze ciekawe.jak to wyglada w srodku :)
 
Melduje sie po wizycie. [emoji4]
Dzidzia rosnie jak na drożdżach 2,30cm. Serduszko biło ale chyba dzidzia spała bo jak potrzasla w srodku to dopiero noga poruszyło [emoji23]juz widze leniwe po mamie ..[emoji170][emoji171]termin niby dalej na 22.12 ale widze ze 2 dni do tylu ciagle wiec chyba przyjdzie jednak kolo 24.12 [emoji87]
20190520_163406.jpeg
 
Melduje sie po wizycie. [emoji4]
Dzidzia rosnie jak na drożdżach 2,30cm. Serduszko biło ale chyba dzidzia spała bo jak potrzasla w srodku to dopiero noga poruszyło [emoji23]juz widze leniwe po mamie ..[emoji170][emoji171]termin niby dalej na 22.12 ale widze ze 2 dni do tylu ciagle wiec chyba przyjdzie jednak kolo 24.12 [emoji87]Zobacz załącznik 975018
Super ❤ woow to.na same święta by byl maluszek.:)
 
reklama
Dziewczyny ja dziś zdycham. W miare czulam.sie ok ale wyszlam.do.sklepu a tam taka duchota no koszmar raz popadalo drugi raz i nic to nie dalo. Jest mega duszno mam.migrene od 12 a teraz jak.glowa przechodzi to.mega bola mnie jajniki nie wiem od.czego :(( nie moj dzien
 
Do góry