reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

Mam 11+6 plus minus 4 dni czyli pokrywa sie z usg ze szpitala bo tam bylo rowne 12tc w sobotę. Dostałam leki przeciwkrwotoczne i diagnoza odklejanie kosmowki umiejscowionej na przedniej ścianie macicy. Nie wesolo zagrozenie do konca ciazy najprawdopodobniej wskazania do cc okaze sie po dalszym rozwoju sytuacji lozyska
Wszystko będzie dobrze, musisz teraz o siebie dbać i dużo odpoczywać:-) trzymam za Was kciuki:-*
 
reklama
Anusiak- wszystko się ułoży i będzie dobrze. Przy odklejającej się kosmówce musisz się oszczędzać i poleżeć więcej ale ona ma skłonność do przyklejenia się przy dbaniu o siebie.
Piękna fasolka :)
 
Powiem Wam dużo z Was pisze o ćwiczeniach w ciąży , basenie itp jestem jak najbardziej za ! W 1 ciąży leżałam i odpoczywałam strasznie ucierpiał na tym mój metabolizm, figura , samopoczucie i mięśnie żałuję bardzo. Pamiętam słowa ordynator że trzeba się ruszać bo mięśnie zastygną i potem będzie ciężko przy porodzie
Aktualnie nieraz jestem zła na siebie ale za zbyt duża ilość ruchu ale nic nie zrobie tak to jest przy brzdacu. Ciekawi mnie tylko ile ja w ciągu dnia zrobię kilometrów ;) dziś 3 h spacer z zajściem na plac zabaw i do "narzeczonej" do piasku :) póki co drzemka i podejrzewam że jeszcze z 3 h spacerku mnie czeka :)
 
U nas dzis znowu z 30 stopni parno.na maxa chyba Bedzie burza. Boli mnie trzeci dzien glowa wiec zdycham. U mnie brzuszek maly. Jutro mam usg. I w sumie tyle.
 
Powiem Wam dużo z Was pisze o ćwiczeniach w ciąży , basenie itp jestem jak najbardziej za ! W 1 ciąży leżałam i odpoczywałam strasznie ucierpiał na tym mój metabolizm, figura , samopoczucie i mięśnie żałuję bardzo. Aktualnie nieraz jestem zła na siebie ale za zbyt duża ilość ruchu ale nic nie zrobie tak to jest przy brzdacu. Ciekawi mnie tylko ile ja w ciągu dnia zrobię kilometrów ;) dziś 3 h spacer z zajściem na plac zabaw i do "narzeczonej" do piasku :) póki co drzemka i podejrzewam że jeszcze z 3 h spacerku mnie czeka :)
Mnie lekarz powiedzial ze w zadnym wypadku w pierwszych 3 mc zero cwiczen basenu roweru itp. Pozostaly mi tylko spacery ale i tak mało biorac pod uwage ze wczesniej biegałam prawie co drugi dzien.
 
Mnie lekarz powiedzial ze w zadnym wypadku w pierwszych 3 mc zero cwiczen basenu roweru itp. Pozostaly mi tylko spacery ale i tak mało biorac pod uwage ze wczesniej biegałam prawie co drugi dzien.
Dziwne , chyba co lekarz to inna opinia. Jeśli chodzi o rower to też nie jestem zwolenniczką w ciąży ale takie ćwiczenia delikatne nawet nie może ćwiczenia to za dużo powiedziane tylko rozciąganie myślę że nie jest takie zle... No ale nie znam się póki co moja aktywnosc ogranicza się do spacerów i "fitnessu" z dzieckiem i spacerki polecam jak najbardziej bo są bezpieczne a nogi bolą jak cholera :)
 
Ja tez całe dnie na nogach boli mnie kręgosłup mąż kazał mi dziś odpocząć A ja na piechotę do szkoły się rano przeszłam i już 3 pranie się pierze
 
reklama
Ja jeszcze ze starsza musze isc do lekarza bo cos ja kaszel meczy ale jak będzie miala l4 to jedzie do babci zeby nas nie zarazac bo mloda lapie wszystko co jest mozliwe
 
Do góry