reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

Ja już w domu wracam do rzeczywistości. Dzień doberek :)
received_758804937850520.jpeg
 
reklama
Dzień dobry po weekendzie. :) dopiero nadrobiłam wszystkie wpisy. W weekend byliśmy w Zakopanem więc nie było kiedy czytać. Było bardzo fajnie. Byliśmy na balu więc się wytańczyłam choć starałam się być bardzo ostrożna. Do tego non stop było mi niedobrze i wymiotowałam co jakiś czas, za to pogodę mięliśmy cudną i cieszyłam się z przebywania na świeżym powietrzu.
Co do bóli w krzyżu- mnie ciągle coś boli w plecach ale staram się to jakoś sobie tłumaczyć.
Czuję też rozciąganie w pachwinach i bóle brzucha- ale nie takie skurczowe- bardziej jak niestrawność połączona z bólami okresowymi trochę.
Odpukać nie plamię od 2,5 tygodnia tfu tfu. W środę idę na usg i już się nie mogę doczekać jak zobaczę fasolkę :)
 
Dzien dobry :) Pare z Was wspomnialo o basenie - no ja tez czekam tylko na zielone swiatło od gin.i mam zamiar chociaz raz w tyg.plywac,juz nie moge sie doczekac. Ja wizytuje dopiero za tydzien ale trzymam kciuki za dzisiejsze Wasze wizyty!! :yes: Pokazcie zdjecia z usg koniecznie hihi
Milego dnia mamusie ❤
 
Mam 11+6 plus minus 4 dni czyli pokrywa sie z usg ze szpitala bo tam bylo rowne 12tc w sobotę. Dostałam leki przeciwkrwotoczne i diagnoza odklejanie kosmowki umiejscowionej na przedniej ścianie macicy. Nie wesolo zagrozenie do konca ciazy najprawdopodobniej wskazania do cc okaze sie po dalszym rozwoju sytuacji lozyska
 
Mam 11+6 plus minus 4 dni czyli pokrywa sie z usg ze szpitala bo tam bylo rowne 12tc w sobotę. Dostałam leki przeciwkrwotoczne i diagnoza odklejanie kosmowki umiejscowionej na przedniej ścianie macicy. Nie wesolo zagrozenie do konca ciazy najprawdopodobniej wskazania do cc okaze sie po dalszym rozwoju sytuacji lozyska

Łożysko się jeszcze może przesunąć to dopiero koniec pierwszego trymestru :)
Będzie dobrze ..
 
Dzień dobry wszystkim

Anusiak1990 Piękne zdjęcie :)

U nas dzisiaj piękna pogoda, aż chce się żyć 8-)
Mnie kręgosłup boli przez całą noc ,ale my mamy za miękki materac. Powinniśmy szybko go zmienić bo im później tym będzie gorzej.
Mnie wczoraj wieczorem naszła ogromna chęć na frytki z keczupem :pjuż nie pamiętam kiedy je ostatni raz jadłam.

Udanego dnia i samych pozytywnych wieści
974838
 
reklama
Do góry