reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

Trzymam kciuki za wizytujące [emoji3590][emoji3590] Ja już jutro wizyta, nie mogę się doczekać, chce wiedzieć na czym stoję. I spytam czy już mogę rower i basen, bo brakuje mi tego bardzo, mam nadzieje że już pozwoli :D
 
reklama
Witam Was wszystkie[emoji4]
@anirak84 ja stwierdziłam ze z roweru nie będę rezygnować chyba ze bede miała juz większy brzuch. [emoji6]
@Magdalena S ja tez dzisiaj wizyta na 15 a ty? Trzymam kciuki![emoji173]
Ja miałam dzisiaj koszmar ze dziecko znowu nie żyło, ze jakas depresje miałam i wogole inne pierdoly. Dobrze ze dzisiaj sprawdze czy wszystko okej . Musze jeszcze bilety kupic, zakupy. Troche mam do roboty [emoji87]

Ja mam na 12:50 [emoji16]
Brzuch mnie dziś pobolewa, piersi aż pieką i te przeklęte plecy [emoji849] mam nadzieje, że wszystko jest w porządku [emoji173]️ w niedziele mam zamiar wyciągnąć męża na małe zakupy [emoji854] muszę sobie spodnie jakieś kupić bo wszystkie mnie uwierają szczególnie po południu, a na sukienki niestety jest jeszcze u nas za zimno, tym bardziej, że w pracy siedzę za biurkiem, a ja bardzo zmarzluch jestem [emoji28]
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczyny :)

Ja spodnie kupiłam sobie za Waszą radą na targu, wyglądają super a kosztowały 25 zł :) na gumce, nic nie uciska :)

Co do wizyty ja za tydzień w środę dopiero i też nie mogę się doczekać .. ostatnia była 8.05. co do bólu w krzyżu, nie odczuwam nic :)

A ja dziś właśnie zdecydowałam że pojadę rano do pracy na rowerze i oto jestem :) lekarz dał zielone światło a ja mam wrażenie, że przez brak ruchu moja przemiana materii tylko zwalnia... Więc póki co mam zamiar jeździć na rowerze i chyba wracam do ćwiczeń dla kobiet w ciąży :)

Miłego dnia !
 
Super [emoji173]️
ja tez muszę się porozglądać za takimi ćwiczeniami, jestem raczej z tych leniwych osób, ale chciałabym wzmocnić jakoś trochę kręgosłup i rozruszać kości [emoji28] a minimum raz w tygodniu będę chciała chodzić na basen tylko problem mam taki, że nie lubię zimnej wody [emoji28][emoji28]

Cześć dziewczyny :)

Ja spodnie kupiłam sobie za Waszą radą na targu, wyglądają super a kosztowały 25 zł :) na gumce, nic nie uciska :)

Co do wizyty ja za tydzień w środę dopiero i też nie mogę się doczekać .. ostatnia była 8.05. co do bólu w krzyżu, nie odczuwam nic :)

A ja dziś właśnie zdecydowałam że pojadę rano do pracy na rowerze i oto jestem :) lekarz dał zielone światło a ja mam wrażenie, że przez brak ruchu moja przemiana materii tylko zwalnia... Więc póki co mam zamiar jeździć na rowerze i chyba wracam do ćwiczeń dla kobiet w ciąży :)

Miłego dnia !
 
Super [emoji173]️
ja tez muszę się porozglądać za takimi ćwiczeniami, jestem raczej z tych leniwych osób, ale chciałabym wzmocnić jakoś trochę kręgosłup i rozruszać kości [emoji28] a minimum raz w tygodniu będę chciała chodzić na basen tylko problem mam taki, że nie lubię zimnej wody [emoji28][emoji28]

Na badanie w tych mniejszych basenach w sumie brodzikach :D jest ciepła woda. Ja nieraz pływałam w takim właśnie, w dużym się jakoś boje bo niedawno nauczyłam się pływać. Ja pytałam ginekolog o basen - odradzała, ze względu na infekcję. Dlatego ja basen w ciąży odpuszczam :) a ja ćwiczyć i ruch lubię, tylko teraz była przerwa bo czułam ten ból w podbrzuszu i się bałam, że coś może jest nie tak. Ale przeszło, więc wracam :)
 
Ja na basenie bylam jakies 2 tyg temu i fajnie bylo. Ale pojde nastepnym razem chyba jak juz brzuch bedzie wiekszy i kregoslup bedzie dokuczal.
Wczoraj zrobiłam sobie trening dla ciężarnych rozluzniajacy i wzmacniajacy kregoslup i powiem wam ze w nocy sie juz tak nie meczylam, moze dzisiaj go znowu zrobie.
 
Boze, zobaczylam wczoraj truskawki w ogloszeniu na facebooku.. Nigdy nie mialam szalu na truskawki, zawsze objadalam sie czeresniami to wczoraj az mi pachnialo truskawkami i o o 18 chlopak pojechal do znajomego po nie a ten specjalnie polecial na pole zerwac 2 lubianki haha :D podobno niepryskane !
 
Ja na basenie bylam jakies 2 tyg temu i fajnie bylo. Ale pojde nastepnym razem chyba jak juz brzuch bedzie wiekszy i kregoslup bedzie dokuczal.
Wczoraj zrobiłam sobie trening dla ciężarnych rozluzniajacy i wzmacniajacy kregoslup i powiem wam ze w nocy sie juz tak nie meczylam, moze dzisiaj go znowu zrobie.
Pokazalabys co to za trening?
 
reklama
Do góry