reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

Dziękuję Kochana za odpowiedź. Wiem że rozdrapuje rany ale mam tyle wątpliwości. Mój mąż twierdzi, że już wystarczy mi tego cierpienia i że wykorzystalam limit złego. Ja nie wiem czemu tak się dzieje ze jedni zabijają dzieci i katuja a Ci co bardzo chcą muszą tyle przejść i cierpieć.
Nie ma za co :). Jak widać brak objawów o niczym nie świadczy jak i to że one są. Każdy inaczej przechodzi ciaze i nie ma co czytać w internecie bo tylko niepotrzebnie się nakręcamy. Trzeba wierzyć że będzie dobrze
 
reklama
Nie ma za co :). Jak widać brak objawów o niczym nie świadczy jak i to że one są. Każdy inaczej przechodzi ciaze i nie ma co czytać w internecie bo tylko niepotrzebnie się nakręcamy. Trzeba wierzyć że będzie dobrze
Uwierz mi ze staram się jak mogę wierzyć że będzie dobrze. No i widzę sama po sobie ze mam inne nastawienie w tej ciazy niż w tamtej.
 
Mamuśki wy tez macie dni ze moglybyscie gory przenosic i dni gdy nie macie sily z lozka wstac ? Ja ostatni tydzien bylam wulkanem energii w domu codziennie jakies fajne posilki wymyslalam, sprzatalam chociaz nie bylo juz momentami co, z psami chodzilam na spacery a dzis nie mam sily sie zebrac i cokolwiek zrobic...
 
Hej
A ja dzis poszlam na drugi rynek myslalam ze droga zajmie mniej a ja z powrotem szlam 1,5 h z plecakiem i zakupami. Myslalam ze skonam nigdy wiecej nie ide na ten rynek. Na dodatek przyszlam do, domu a pies juz sie tak patrzylam ze musiałam z nim wyjść i znowu zajelo to mk 40 min wiec lacznie bylam ponad 2 h na nogach. Ledwo zyje :D a jeszcse tyle ogarniania w domu ze eh.. mnie do zakupow dla maluszka nie ciagnie bo staram sie omijać na razie te produkty. Ale widzialam ze teraz jest mnostwo promocji. H&m w biedro majaa byc butelki kocyki itp mnostwo tego teraz.
 
Hej
A ja dzis poszlam na drugi rynek myslalam ze droga zajmie mniej a ja z powrotem szlam 1,5 h z plecakiem i zakupami. Myslalam ze skonam nigdy wiecej nie ide na ten rynek. Na dodatek przyszlam do, domu a pies juz sie tak patrzylam ze musiałam z nim wyjść i znowu zajelo to mk 40 min wiec lacznie bylam ponad 2 h na nogach. Ledwo zyje :D a jeszcse tyle ogarniania w domu ze eh.. mnie do zakupow dla maluszka nie ciagnie bo staram sie omijać na razie te produkty. Ale widzialam ze teraz jest mnostwo promocji. H&m w biedro majaa byc butelki kocyki itp mnostwo tego teraz.
Znam to chociaż na zakupy staram się jeździć samochodem heh a pracujesz czy już na zwolnieniu? Jakiego masz pieska? Bo często o nim piszesz
 
Mamuśki wy tez macie dni ze moglybyscie gory przenosic i dni gdy nie macie sily z lozka wstac ? Ja ostatni tydzien bylam wulkanem energii w domu codziennie jakies fajne posilki wymyslalam, sprzatalam chociaz nie bylo juz momentami co, z psami chodzilam na spacery a dzis nie mam sily sie zebrac i cokolwiek zrobic...
Dokladnie tez tak mam. W weekend pelna energi a od pon nic mi sie nie chce jeszcze siedze na przerwie i tak mi sie spac chce ze nie wytrzymam a dzisiaj do 18..
 
Ja mogę z ręka na sercu polecić takie śpiworki :)
Zapinane, dziecko nie wturla się w dol , ani nie odkopię w nocy i nie trzeba za mocno na noc ubierać :)

IMG_7259.JPG
 
reklama
Dziewczyny mam pytanie byłam na wizycie kontrolnej usg to 9tc chodzę co dwa tygodnie prywatnie, lekarz założył kartę ciąży pobrał cytologie i zrobił usg przez powłoki brzusznej i tu się pojawiła chwila grozy bo nie mógł znaleźć serduszka bijacego dopiero po 5 min szukania znalazł, myślałam że i moje serce stanie! I ponownie dla pewności zrobił też dopochwowo i pokazał że bije i jest wszystko ok. Powiedzcie czy nie za szybko usg przez brzuch? Czy wam też już takie usg wykonują? Dodam że jestem po cesarce i mam zrosty więc trochę zła byłam że naraził mnie na taki stres...
 
Do góry