reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

reklama
Dziewczyny mam pytanie byłam na wizycie kontrolnej usg to 9tc chodzę co dwa tygodnie prywatnie, lekarz założył kartę ciąży pobrał cytologie i zrobił usg przez powłoki brzusznej i tu się pojawiła chwila grozy bo nie mógł znaleźć serduszka bijacego dopiero po 5 min szukania znalazł, myślałam że i moje serce stanie! I ponownie dla pewności zrobił też dopochwowo i pokazał że bije i jest wszystko ok. Powiedzcie czy nie za szybko usg przez brzuch? Czy wam też już takie usg wykonują? Dodam że jestem po cesarce i mam zrosty więc trochę zła byłam że naraził mnie na taki stres...

Ojejku, współczuje przeżycia !! Als najważniejsze, że wszystko jest w porządku [emoji173]️ wydaje mi się, że to wcześnie na usg przez brzuch [emoji849] ja mam w poniedziałek wizytę 11tc. Ciekawe jak będzie wykonywane badanie.
 
Annuss- to zdecydowanie za wcześnie na usg przez powłoki brzuszne- a już na pewno w celach pomiarowych.
Można co najwyżej podejrzeć maluszka aby zerknąć czy serduszko bije wogóle ale niewiele można jeszcze dobrze zobaczyć na tym etapie.
ja jestem w 11 tc i dziś jak pierwszy raz mi lekarka podejrzała tylko przez brzuch to obraz był zdecydowanie mały i ledwo wyraźny i sama powiedziała że to tylko aby zerknąć a nie sprawdzać czy jest ok.
 
Screenshot_20190515-135305_Preglife.jpg
witam się dziś zaczynam 12 tc jej jak super
 
Znam to chociaż na zakupy staram się jeździć samochodem heh a pracujesz czy już na zwolnieniu? Jakiego masz pieska? Bo często o nim piszesz
Ja tez staram sie autem.jezdzuc ale dzis pozyczylam.mamie auto bo ma 12 h. Na zwolnieniu jestem a psa mam labladora czasem.mysle ze ma jakies adhd a jak sie nie wyszaleje to juz w ogole w domu potrafi tak narozrabiac ze masakra.
 
reklama
Do góry