reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

Hej dziewczyny miałam pojsc teraz na drzemke ale zasnąć nie moge a jestem zmęczona.
U mnie 8t1i doła mam bo w tym tyg w 1 ciąży serce bić przestało. Na szczęście w następnym tyg wizyta ;)
Co do ruchów niby w 16tc sie czuje, niektóre kobiety moga poczuć szybciej kwestia indywidualna ;)

Nie myśl o tym co było złe :):) będzie cudm
Eh teraz mnie wystraszylas ja 8t3d a wizytę miała 2 tyg temu a teraz kolejna jak noc się nie bd działo to 10 czerwca... A miałaś plamienia?

Kurcze strasznie długą masz tą przerwę między wizytami... Ja też pierwsza wizytę miałam w trakcie 6 tygodnia, kolejna była w trakcie 10 tygodnia i wszystko było ok :) u Ciebie też będzie :)
 
reklama
Hej dziewczyny miałam pojsc teraz na drzemke ale zasnąć nie moge a jestem zmęczona.
U mnie 8t1i doła mam bo w tym tyg w 1 ciąży serce bić przestało. Na szczęście w następnym tyg wizyta ;)
Co do ruchów niby w 16tc sie czuje, niektóre kobiety moga poczuć szybciej kwestia indywidualna ;)

Miało pisać będzie cudnie :)
 
Eh teraz mnie wystraszylas ja 8t3d a wizytę miała 2 tyg temu a teraz kolejna jak noc się nie bd działo to 10 czerwca... A miałaś plamienia?
Nie mialam nic,chora bylam katar kaszel i te sprawy. Na kolejnej wizycie sie dowiedziałam. Ale na szczescie tylko tydzien czekania. ;)
 
Nie myśl o tym co było złe :):) będzie cudm


Kurcze strasznie długą masz tą przerwę między wizytami... Ja też pierwsza wizytę miałam w trakcie 6 tygodnia, kolejna była w trakcie 10 tygodnia i wszystko było ok :) u Ciebie też będzie :)
No lekarz twierdził że tak zawsze robi a jest naprawdę dobry. Może dlatego że dojeżdżam nie chciał fatygowac czy co... Wtedy na wizycie o tym nie myślałam. Dopiero jak słyszę że wy macie częściej to jakoś zaczęłam rozmyślać. Jak bym miała szybciej też byłabym spokojniejsza :/
 
A co do kucia brzucha, to mnie cos dzisiaj kuc zaczęło takie dziwne motylki na srodku brzucha no i bol taki do okresowych podobny ale w tym terminie powinnam mieć miesiaczke moze dlatego. I normalnie w to nie wierze bo teraz mi niedobrze tez sie zrobilo [emoji50] jesli mam objawy to jestem dobrej myśli ;)
 
Ja tez mialam bole jak by okresowe ale to.nie.do.konca bylo.to. i zauwazylam ze jak leze to musze miec koszule nocna najlepjej bo brzuch mnie boli od gumki od spodni a przeciez nie uciskaja mi jakos mocno. Kompletnie tego nie rozumiem. Ja tez sie dziewczyny boje tego usg ale mysle ze to.czy sa objawy czy ich nie ma raczej nie ma znaczenia za bardzo po prostu co ma byc to bedzie. Obysmy wszystkie urodzily zdrowe maluszki tego nam zycze. Ja myslalam ze bede czuc cos przez brzuszek szybciej ale nic nie czuc jeszcze hehehe
 
Witam, Mam na imię Angelika. To moja 1 ciąża która była wielkim zaskoczeniem dla mnie (ale jak najbardziej pozytywnym) :p Dowiedziałam się będąc w 6t 2d. według aplikacji mam termin na sylwestra Lekarz stwierdził obecność krwiaka i przepisał duphaston no i magnez i kontrola za 2 tyg. Na ostatniej wizycie byłam 6 maja została mi zwiększona dawka magnezu z 2 tbl dziennie na 4 ponieważ lekarz powiedział że mam napiętą macice. Obecnie jest to 8t 6d. Nie mam mdłości, jestem wyczulona na wszystko co słone, Z tym, że jestem bardzo płaczliwa każda sprzeczka z partnerem mnie doprowadza do łez. Mam wrażenie, że mojego partnera to trochę przerasta często się kłócimy. Ostatnio obraził się o to, że chciałam sobie zrobić relaks w wannie w samotności.. Stwierdził, że tak się dziewczyna nie zachowuje i że moja matka by tak nie zrobiła na pewno. Komiczne to trochę ale scyzoryk w kieszenie się otwiera.
 
Witam, Mam na imię Angelika. To moja 1 ciąża która była wielkim zaskoczeniem dla mnie (ale jak najbardziej pozytywnym) :p Dowiedziałam się będąc w 6t 2d. według aplikacji mam termin na sylwestra Lekarz stwierdził obecność krwiaka i przepisał duphaston no i magnez i kontrola za 2 tyg. Na ostatniej wizycie byłam 6 maja została mi zwiększona dawka magnezu z 2 tbl dziennie na 4 ponieważ lekarz powiedział że mam napiętą macice. Obecnie jest to 8t 6d. Nie mam mdłości, jestem wyczulona na wszystko co słone, Z tym, że jestem bardzo płaczliwa każda sprzeczka z partnerem mnie doprowadza do łez. Mam wrażenie, że mojego partnera to trochę przerasta często się kłócimy. Ostatnio obraził się o to, że chciałam sobie zrobić relaks w wannie w samotności.. Stwierdził, że tak się dziewczyna nie zachowuje i że moja matka by tak nie zrobiła na pewno. Komiczne to trochę ale scyzoryk w kieszenie się otwiera.
Hej:) witamy. Na sylwestra masz termin? A lekarz ci ten termin też wyliczył? Dziwne ja jestem w 8t3d a termin mam na 21.12. A długo jesteście razem?
 
reklama
Dzień dobry :) witam sie po weekendowo. U mnie od wczoraj bole brzucha właśnie jak okresowe plus jakieś dziwne klucia. Dzisiaj zaczęłam 12tydzien :)
 
Do góry