reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

U nas od rana piękne słoneczko,ale troche zimno ja narazie powiedzmy ,że ok trochę cos mnie gardlo boli ale pije rumianek oby pomogl;)
Ja ostatnio pije ciągle herbatkę malina z żurawina. Bo moja ukochana mięta mnie obrzydza samym zapachem. :( a na gardło to pamiętam że babcia kazała zawsze płukać szałwia.
 
reklama
Ja dziś też zaczynam 11 tydzień. Ja dolegliwości ciążowych typu mdłości i wymioty nie miałam, a dziąsła na razie przestały boleć :)

Dziewczyny, czy wy odczuwacie delikatne kłucia w podbrzuszu? Mi nic nie dolegało, ale całą sobotę sprzątałam i zaczęłam czuć tam delikatne kłucia. Bez żadnych plamień.

Co do jedzenia, ja chipsów ogólnie nie jadałam ale w ciąży szczególnie nie, bo jednak nie można się w nich doszukać niczego dobrego dla zdrowia zwłaszcza teraz, gdy od nas zależy też zdrowie maluszka :) staram się unikać też kupnych ciastek i innych rzeczy, ze składem na pół opakowania :)

Miłego dnia! :)
 
Ja dziś też zaczynam 11 tydzień. Ja dolegliwości ciążowych typu mdłości i wymioty nie miałam, a dziąsła na razie przestały boleć :)

Dziewczyny, czy wy odczuwacie delikatne kłucia w podbrzuszu? Mi nic nie dolegało, ale całą sobotę sprzątałam i zaczęłam czuć tam delikatne kłucia. Bez żadnych plamień.

Co do jedzenia, ja chipsów ogólnie nie jadałam ale w ciąży szczególnie nie, bo jednak nie można się w nich doszukać niczego dobrego dla zdrowia zwłaszcza teraz, gdy od nas zależy też zdrowie maluszka :) staram się unikać też kupnych ciastek i innych rzeczy, ze składem na pół opakowania :)

Miłego dnia! :)
Staram się robić podobnie. Wolę chwycić warzywo albo owoc... Mimo że tam pewnie też chemia heh
 
Ja ostatnio pije ciągle herbatkę malina z żurawina. Bo moja ukochana mięta mnie obrzydza samym zapachem. :( a na gardło to pamiętam że babcia kazała zawsze płukać szałwia.
Ja samą żurawinkę tez pije ;)mnie odrzuciło od zwyklej herbaty,a byłam normalnie uzależniona od niej haha
 
Myślę że raz na jakiś czas to i paczka czipsow nie zaszkodzi czy ciastka sklepowe. Dopóki to nie jest podstawa diety to czasami można pogrzeszyc.
No pewnie:) czasem zdazy mi się garść chipsów zjeść hehe. Jakoś do ciastek mnie nie ciągnie jedynie herbatniki jem.
 
Hej
Ja wczoraj zjadlam lody i mdlilo mnie na maxa prawie do samego snu. Myslalam juz ze je zwrócę :( wiec dzis zero tego dobrego. U nas pochmurnie ale bardzo parno sie robi. Ja tez 11 tc w przyszlym tyg usg nareszcie :) na chipsy to tak mnie ochota nachodzi ze szok ale nie jem maz powiedzial ze mi zrobi z piekarnika takie domowe. :D jak myslicie kiedy bedziemy czuc pierwsze ruchy dzidzi ?
 
To samo sobie pomyślałam, że na owocach też na pewno jest chemia... Ale tego już nie unikniemy, czekam aż zaczną się owoce w sadzie :):)

Mnie ciągle nabiera na smażone i frytki -mogłabym jeść codziennie, ale jakimś cudem się powstrzymuje... :) Ale za to wczoraj wpadła pizza ... :)

Dziewczyny wypróbowałam patent z kiwi na zaparcia i powiem Wam, że nie wiem czy to to pomogło... Ale jest lepiej :) choć nadal jestem wydęta jak balon :) i muszę chować brzuch bo mam wrażenie, że widać że jestem grubsza. A przypomniało mi się, jak zaraz właściwie po pozytywnym teście teściowa do mnie mówi bym uważała, bo bocian siedział koło naszego domu i nie chciał uciec :D hehe. Ale dalej nie wie, że coś przyniósł :)

A co do ruchów, ponoć już się nasze maleństwa powinny ruszać, a kiedy będziemy czuć .. też bym chciała wiedzieć :) :)
 
Hej dziewczyny miałam pojsc teraz na drzemke ale zasnąć nie moge a jestem zmęczona.
U mnie 8t1i doła mam bo w tym tyg w 1 ciąży serce bić przestało. Na szczęście w następnym tyg wizyta ;)
Co do ruchów niby w 16tc sie czuje, niektóre kobiety moga poczuć szybciej kwestia indywidualna ;)
 
reklama
Hej dziewczyny miałam pojsc teraz na drzemke ale zasnąć nie moge a jestem zmęczona.
U mnie 8t1i doła mam bo w tym tyg w 1 ciąży serce bić przestało. Na szczęście w następnym tyg wizyta ;)
Co do ruchów niby w 16tc sie czuje, niektóre kobiety moga poczuć szybciej kwestia indywidualna ;)
Eh teraz mnie wystraszylas ja 8t3d a wizytę miała 2 tyg temu a teraz kolejna jak noc się nie bd działo to 10 czerwca... A miałaś plamienia?
 
Do góry