reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

Hahaha ja tez powoli mam takie humorki :D dodatkowo znowu wrocil mi wech x milion i znowu mnie mdli. Malo tego wczorajszs migrena to mnie wykonczyla. A dzis chodzi za mna cos dobrego a nie wiem co :(
 
reklama
Mnie od wczoraj męczy węch. Wszystko czuje tak mocno, okropne. Wieczorem wczoraj zwyzywałam chłopaka, bo miał piżame prosto z prania, no tak mocno pachniała... zdjął bluzke, to oberwał że on zbyt mocno pachnie :D Nie dogodzi się haha, nic nie mogę powąchać bo zaraz mdli
 
I dupa blada, wymioty wróciły ze zdwojoną siła [emoji30] zwróciłam jedzenie z całego dnia [emoji849][emoji849] ehhhh już się tak cieszyłam [emoji30]
 
Eh nie mam siły, od rana mdłości okropne, a dziś na uczelni do 17. 30, boje się że będę tam wymiotować.
 
Ja wstałam z okropnym bólem głowy. Póki co zwalam to na pogodę bo się chmurzy i jest brzydko a wczoraj było pięknie. Nawet grilla odpalilismy wieczorem bo obiecałam 3 letniemu siostrzencowi no i wiadomo nie było wyjścia.

A wy jak się dziś czujecie?
 
Ja wstałam z okropnym bólem głowy. Póki co zwalam to na pogodę bo się chmurzy i jest brzydko a wczoraj było pięknie. Nawet grilla odpalilismy wieczorem bo obiecałam 3 letniemu siostrzencowi no i wiadomo nie było wyjścia.

A wy jak się dziś czujecie?
U nas od rana piękne słoneczko,ale troche zimno ja narazie powiedzmy ,że ok trochę cos mnie gardlo boli ale pije rumianek oby pomogl;)
 
Eh nie mam siły, od rana mdłości okropne, a dziś na uczelni do 17. 30, boje się że będę tam wymiotować.
A który to tydzień? Pamiętam jeszcze niedawno pisałaś że nie masz dolegliwości ale niestety każda z nas to chyba czeka... :/Powodzenia. Ja od 2 tyg mdłości zazwyczaj w porze przed południem i wieczorem ale póki co bez wymiotów i mam nadzieję że nie przyjdą. Chociaz wczoraj to mnie tak napinalo, cieszyłam się tylko że pies nie chciał wyjść na spacer w tym czasie bo byłam sama i nie dałabym rady ale po ok 2 h przeszło...
 
A który to tydzień? Pamiętam jeszcze niedawno pisałaś że nie masz dolegliwości ale niestety każda z nas to chyba czeka... :/Powodzenia. Ja od 2 tyg mdłości zazwyczaj w porze przed południem i wieczorem ale póki co bez wymiotów i mam nadzieję że nie przyjdą. Chociaz wczoraj to mnie tak napinalo, cieszyłam się tylko że pies nie chciał wyjść na spacer w tym czasie bo byłam sama i nie dałabym rady ale po ok 2 h przeszło...
9 :) Nie mogę narzekać, bo nie jest tragicznie, ale mimo wszystko mdłości są bardzo męczące i przyszły z dnia na dzień od razu takie mocne.. Mam tylko nadzieję, że do sesji znikną bo marnie to widzę [emoji23]
Ale zauważyłam, że na powietrzu tak nie męczą, jak jestem w pomieszczeniu i jeszcze dusznym to jest najgorzej
 
reklama
Do góry